20°C pochmurno z przejaśnieniami

W kinach Helios „Zgoda” do obejrzenia. U nas są bilety

Kiedy: 2018-02-22 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios, ul. Cz. Miłosza 2

W najbliższy czwartek, 22 lutego, w kinie Helios Atrium Biała, zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Zgoda” w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego.

Opis filmu

Poruszająca historia miłosna, rozgrywająca się w trudnych czasach schyłku II wojny światowej. Jest rok 1945. W Świętochłowicach na Śląsku organy bezpieczeństwa tworzą obóz pracy dla Niemców, Ślązaków i Polaków. Pod pretekstem ukarania zdrajców narodu polskiego, UB dokonuje czystek wśród „niechętnych komunistycznej władzy”.

Do pracy w obozie zgłasza się młody chłopak Franek. Próbuje ocalić Annę, w której jest zakochany. Nie wie, że wśród osadzonych znalazł się Erwin, Niemiec, jego przyjaciel sprzed wojny, również zauroczony dziewczyną…

KONKURS:

Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na ten seans. Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się aktorka, która wcieliła się w postać Anny. Prosimy podać pełne imię i nazwisko. Odpowiedzi należy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje dwójkę zwycięzców.

(22 lutego 2018 r., czwartek, Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2. Od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej będą się odbywały w każdy czwartek w dwóch porach, o 13:00 oraz 18:00)

(BL)

W kinach Helios „Zgoda” do obejrzenia. U nas są bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się