25°C bezchmurnie

W Kinie Forum rządzi dzieciak

Kiedy: 2017-07-18 , godzina: 10:00

Kultura, Kinie Forum rządzi dzieciak - zdjęcie, fotografia

W imieniu Białostockiego Ośrodka Kultury w Białymstoku zapraszamy do Kina Forum. Odbędzie się tam specjalny seans dla dzieci. Zatem mile są widziani rodzice lub opiekunowie – oczywiście wraz z najmłodszymi widzami.

Zapraszamy na film 3D w ramach Akcji Lato!, którą organizuje Białostocki Ośrodek Kultury. W ramach tej akcji już jutro, 18 lipca, zostanie wyświetlony „Dzieciak rządzi” w białostockim Kinie Forum.

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie.

 Uwaga! Na seanse filmów w technologii 3D obowiązuje dopłata do biletu w wysokości 4 zł. Osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty.

(18 lipca 2017, wtorek, godz. 10:00. Kino Forum, ul. Legionowa 5. Bilet 12 zł + okulary. Czas trwania: 97′. Film z polskim dubbingiem)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

W Kinie Forum rządzi dzieciak komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl