6°C pochmurno z przejaśnieniami

W kinie Helios „Pomiędzy słowami”. Zgarnij bilet

Kiedy: 2018-07-12 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2

Kultura, kinie Helios „Pomiędzy słowami” Zgarnij bilet - zdjęcie, fotografia

W najbliższy czwartek, 12 lipca, w kinie Helios, w galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „POMIĘDZY SŁOWAMI” w reżyserii Urszuli Antoniak. Czytelniku, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mały konkurs, w którym możesz otrzymać bilet na ten film.

Subtelny, pięknie sfotografowany i tak zagrany film o tym, co to znaczy być Polakiem. Michael, prawnik z Berlina, niczym nie różni się od swojego szefa i przyjaciela, Franza. W piątek rano Michael przestaje mówić po niemiecku i staje się Polakiem – czyli Michałkiem.

Spotyka Stanisława, swojego ojca z Polski. Widzi go po raz pierwszy. Stanisław wkracza do świata syna bardziej jako symbol Ojca niż prawdziwy ojciec. Jest ostatnią więzią łączącą chłopaka z Polską – krajem, z którym świadomie zerwał kontakt…

KONKURS

Jest szansa otrzymania podwójnego zaproszenia na czwartkowy seans w Kinie Helios w galerii Atrium Biała. W tym celu należy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie: Jak nazywa się aktor, który wcielił się w rolę Stanisława, czyli Ojca Michała, należy podać jego imię i nazwisko. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi, redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje osobę, która otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

Przypominamy w tym miejscu również, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz.18:00.

(BL)


W kinie Helios „Pomiędzy słowami”. Zgarnij bilet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl