15°C bezchmurnie

W Kinie Helios „Sztuka Kochania”, na którą mamy dla Was bilety

Kiedy: 2018-08-09 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2

W najbliższy czwartek, 9 sierpnia, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ” w reżyserii Mari Sadowskiej.

Zarówno książka, jak i film, od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z przede wszystkim z podejmowanej tematyki, ale i sposobu jej przedstawienia. Tym, którzy będą chcieli zobaczyć ten film po raz pierwszy, albo może będą chcieli przypomnieć go sobie, przyjemniej będzie przejść się do kina z bezpłatnym zaproszeniem, które można wygrać w konkursie na naszych łamach.

Opis filmu

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą.

Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie do Kina Helios na czwartkowy seans, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Podaj imię i nazwisko twórcy scenariusza filmowego „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Prawidłowe odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na naszym redakcyjnym fanpage na portalu społecznościowym Facebook. Spośród nich, zaprzyjaźniona z nami Sierotka Marysia, wylosuje zwycięzcę. To on lub ona otrzyma od nas podwójne zaproszenie do kina Helios w Galerii Atrium Biała.

W tym miejscu przypominamy jeszcze, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)


W Kinie Helios „Sztuka Kochania”, na którą mamy dla Was bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się