W Kinie Helios „Wspomnienie Lata”. Mamy zaproszenie na ten film

Kultura, Kinie Helios „Wspomnienie Lata” zaproszenie - zdjęcie, fotografia
LIS 21
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 21 listopada, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Wspomnienie Lata” w reżyserii Adama Guzińskiego. Jak co tydzień mamy dla naszych czytelników konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

Opis filmu

Koniec lat 70. Lato w małym miasteczku. 12-letni Piotrek jest silnie związany z matką. Pod nieobecność ojca, matka zaczyna znikać wieczorami. Ich jasna i prosta relacja zaczyna się komplikować. Uwikłany w sprawy dorosłych chłopak czuje się coraz bardziej zagubiony i samotny.

W wakacyjnym świecie rówieśników doświadcza pierwszych zauroczeń i rozczarowań. Po powrocie ojca musi skonfrontować się z niewygodną prawdą. Czy stanie po stronie matki? Czy będzie lojalny wobec ojca? Jak to trudne i bolesne doświadczenie odciśnie się na jego relacji z matką?

KONKURS

Jak co tydzień przygotowaliśmy konkurs wspólnie z Kinem Helios w Galerii Atrium Biała, w który do wygrania jest podwójne zaproszenie na film „Wspomnienie Lata”. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jakiego dnia zaczyna się astronomiczne lato. Należy podać dokładną datę.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym profilu redakcyjnym na Facebooku. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans kultury dostępnej.

Przypominamy jeszcze w tym miejscu, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek, w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

W Kinie Helios „Wspomnienie Lata”. Mamy zaproszenie na ten film komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama