W kinie Ton dziś "Wyklęty" i spotkanie z reżyserem Konradem Łęckim

Kultura, kinie dziś Wyklęty spotkanie reżyserem Konradem Łęckim - zdjęcie, fotografia
LUT 24
Kino Ton, ul. Rynek Kościuszki 2 godz: 18:00

Sobotni wieczór można spędzić kulturalnie, przy okazji dowiadując się ciekawych rzeczy z naszej historii. W tym celu trzeba przyjść do Kina Ton, w którym zostanie wyświetlony film „Wyklęty”. Po seansie kinowym będzie można porozmawiać z reżyserem, który będzie odpowiadał na pytania publiczności.

Z okazji zbliżającego się Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej, Dyskusyjny Klub Filmowy w Dobrym TONie oraz Młodzież Wszechpolska Okręg Białystok zapraszają na pokaz autorski filmu "Wyklęty", który połączony zostanie ze spotkaniem z reżyserem Konradem Łęckim. Projekcja odbędzie się 24 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w Kinie TON przy ulicy Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku. Wstęp wolny!

"Wyklęty" to film oparty na faktach, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

Patronat nad wydarzeniem objął Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Białystok.

(24 lutego 2018 r., sobota, godz. 18.00, Kino Ton, Białystok, ul. Rynek Kościuszki 2. Wstęp bezpłatny)

(BL)

W kinie Ton dziś "Wyklęty" i spotkanie z reżyserem Konradem Łęckim komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama