-4°C bezchmurnie

W MOSP będzie działać Akademia Dobrego Piłkarza i Bramkarza

MOSP Białystok, będzie działać Akademia Dobrego Piłkarza Bramkarza - zdjęcie, fotografia

Mimo, że w Miejskim Ośrodku Szkolenia Piłkarskiego cały czas działacze borykają się z problemami natury finansowej, gdyż prezydent Truskolaski w dalszym ciągu nie uruchamia pieniędzy zapisanych w budżecie na remont ośrodka, to jednak cały czas klub powoli się rozwija nie patrząc na przeszkody. I do tego wygrywa jeszcze mecze.

Od lutego Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego funkcjonuje w strukturach Piłkarskiej Przyszłości z Lotosem – programie, który wspiera ośrodek w kwestiach szkoleniowych i sprzętowych. Ponadto po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii klubu, jego piłkarze zadebiutowali w seniorskich rozgrywkach podlaskiej czwartej ligi. Przypominamy, że są i drużyny piłkarskie juniorów, które grają również w Centralnej Lidze Juniorów.

Od września w strukturach MOSP powstała dodatkowo Akademia Dobrego Piłkarza, której celem będzie indywidualizacja zajęć piłkarskich. W związku z tym doświadczeni trenerzy zapraszają na indywidualne treningi wszystkich chętnych, którzy chcą rozwijać swoje pasje piłkarskie i poprawić technikę użytkową.

Zajęcia będą się odbywały w małych 8-10 osobowych grupach, dopasowanych wiekowo, na naturalnej trawie bądź sztucznej nawierzchni, jaka jest do dyspozycji na terenie ośrodka przy ulicy Świętokrzyskiej.

Wykwalifikowaną kadrę będą stanowić bardzo doświadczeni trenerzy, w przeszłości świetni zawodnicy, między innymi grający niegdyś Jagiellonii Białystok, jak: Dariusz Bayer i Robert Speichle, a w przypadku dużego zainteresowania do kadry dołączy także Mariusz Lisowski.

Wszyscy trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje na poziomie UEFA A. Już niebawem także zostanie uruchomiona przy ośrodku Akademia Dobrego Bramkarza, która będzie jeszcze szkolić bramkarskie talenty. Tych akurat w Miejskim Ośrodku Szkolenia Piłkarskiego nigdy nie brakowało.

Więcej informacji odnośnie Akademii Dobrego Piłkarza oraz Akademii Dobrego Bramkarza zainteresowani uzyskają, pod numerem telefonu 602 313 411.

(Bernard Tymiński/ Foto: MOSP)


W MOSP będzie działać Akademia Dobrego Piłkarza i Bramkarza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl