W niedzielę można będzie zobaczyć „Miss na 4 łapkach”

Styl życia, niedzielę można będzie zobaczyć „Miss łapkach” - zdjęcie, fotografia
SIER 18
Plac przed Teatrem Dramatycznym godz: 10:00

Grupa młodych ludzi, którzy zgłosili się do Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku ze swoim pomysłem, z pomocą schroniska i wolontariuszy organizują wydarzenie promujące adopcję psów „Miss na 4 łapkach”. Odbędzie się ono w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, w godz. 10.00 – 15.00 na placu Piłsudskiego, przy Teatrze Dramatycznym! Masz psa adoptowanego z naszego schroniska, koniecznie zgłoś go do pokazu psich piękności!

Zawsze pomocny, wierny i bezinteresowny. Podobno najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Właśnie dzięki niemu nasze mieszkanie staje się przytulnym domem, do którego mamy ochotę wracać każdego dnia. Jednak nie każdy psi przyjaciel może cieszyć się beztroskim życiem w rodzinnym gronie. Nie każdy ma szansę spędzać wieczory leżąc na kanapie obok właściciela. Życie płata różne figle i rzuca kłody pod nogi nie tylko nam – ludziom, lecz również zwierzętom, tym mniejszym, bezbronnym. Na szczęście pieski, które potrzebują pomocy mogą ją znaleźć w białostockim schronisku dla zwierząt.

W 2018 roku pomoc otrzymało łącznie 626 psich podopiecznych. Pomimo tego, że ilość psów w schronisku wydaje się maleć, ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie, wymagającym interwencji.

Już 18 sierpnia w godzinach 10.00 – 15.00 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku pod Teatrem Dramatycznym odbędzie się impreza charytatywna promująca adopcję. Wydarzenie przyjmie formę pokazu psów adoptowanych "Miss na 4 łapkach". Pupile prezentować się będą w kategorii piękności oraz umiejętności. Każdy z uczestników będzie konkurować o nagrody! Psiaki do pokazów można zgłaszać na fb schroniska: Wolontariat – Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku.

Na koniec pokazu zaprezentują się również pieski wciąż czekające na adopcję. Zobaczyć będzie można relacje, które wytworzyły się między ludźmi, a pupilami, ich oddanie oraz wierność. Pieski, pomimo, iż są adoptowane, charakteryzują się miłym usposobieniem, nigdy nie brakuje im również energii do zabawy.

Każdy kto będzie miał ochotę wesprzeć psich mieszkańców schroniska będzie miał taką możliwość podczas wydarzenia. Za przekazanie minimum 1 kg karmy suchej lub co najmniej 0,5 kg karmy mokrej każdy otrzyma od organizatorów wyjątkowy upominek.

Udział w wydarzeniu umożliwia również osobistą rozmowę z groomerem, psim behawiorystą oraz kierownikiem schroniska – należącymi do jury pokazu.

Przeprowadzenie akcji wspierającej białostockie schronisko i adopcję możliwe jest dzięki projektowi "Młodzi i skuteczni w podlaskim" finansowanemu ze środków Unii Europejskiej.

Pomysłodawcami imprezy są młodzi ludzie w różnym wieku, częściowo połączeni przez udział w projekcie. Osoby z różnych miast, które miały pomysł, chęć oraz możliwość realizacji charytatywnej akcji na rzecz schroniska dla zwierząt w Białymstoku. Poświęcające czas na stworzenie czegoś dobrego, wzrost inicjatywności społecznej oraz aktywizację mieszkańców Białymstoku i okolic.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2434987766731977/

(BL)

W niedzielę można będzie zobaczyć „Miss na 4 łapkach” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama