14°C bezchmurnie

W ręce policjantów trafiło 7 poszukiwanych osób

Wiadomości, ręce policjantów trafiło poszukiwanych osób - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci zatrzymali w miniony czwartek (11 stycznia) 7 poszukiwanych. Jeden z zatrzymanych najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność oraz zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych, po raz kolejny przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci z rejonu działania Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali w ubiegły czwartek (11 stycznia) 7 poszukiwanych. Do pierwszego zatrzymania doszło w gminie Zabłudów, około godziny 7.00. Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu, w wyniku uzyskanych informacji, w jednym z domów zastali poszukiwanego 27-latka. Mieszkaniec gminy Zabłudów za kradzież z włamaniem ma do odbycia karę roku i 10 miesięcy pozbawieni wolności.

Jednym z poszukiwanych zatrzymanych tego samego dnia był także mieszkaniec gminy Wasilków. Dyżurny białostockiej komendy po godzinie 7.00 otrzymał informację o młodym mężczyźnie, który miał zaczepiać klientów jednego ze sklepów na osiedlu Piaski. Skierowani na miejsce mundurowi z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wylegitymowali młodzieńca, którym okazał się 19-latek. Podczas sprawdzania danych mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że był on poszukiwany przez Komisariat Policji II w Białymstoku. Jest on bowiem podejrzewany o kradzież rozbójniczą, do jakiej doszło w lipcu 2017 roku w sklepie na osiedlu Wygoda.

19-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził minioną noc. Teraz dalszym wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się mundurowi z białostockiej „dwójki”.

Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Wasilkowie około godziny 9.20, w jednej z miejscowości w gminie Czarna Białostocka. 47-latek poszukiwany był za znęcanie się i teraz najbliższe 2 lata spędzi w więzieniu.

Białostoccy policjanci zatrzymali również 4 inne osoby. Poszukiwane one były w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary za niezapłacenie grzywien.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

W ręce policjantów trafiło 7 poszukiwanych osób komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl