15°C bezchmurnie

W sierpniu urzędnicy przyjmą w soboty dwa razy

Kiedy: 2018-08-11 , godzina: 08:00 | Gdzie: Urząd Miejski w Białymstoku, ul. Branickiego 3/5

Wiadomości, sierpniu urzędnicy przyjmą soboty - zdjęcie, fotografia

W sierpniu Urząd Miejski przy ul. J. K. Branickiego 3/5 będzie otwarty dla mieszkańców nie tylko w ostatnią sobotę miesiąca (25 sierpnia), ale też w najbliższą – 11 sierpnia. Białostoczanie będą mogli załatwić sprawy w Departamencie Obsługi Mieszkańców i Urzędzie Stanu Cywilnego. Będzie można również dodzwonić się na miejską infolinię (tel. 85 879 79 79).

W sobotę (11 sierpnia) w godzinach 8.00-12.00 będą otwarte: Departament Obsługi Mieszkańców i Urząd Stanu Cywilnego przy ul. J. K. Branickiego. Dzięki temu mieszkańcy Białegostoku zyskają dodatkowy czas na załatwienie spraw związanych m.in. z rejestracją pojazdu i wymianą dokumentów, na złożenie wniosku o nowy dowód osobisty czy odbiór gotowego dokumentu.

Dodatkowa otwarta sobota to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie białostoczan, którzy w okresie wakacyjnym częściej załatwiają sprawy urzędowe. Ponadto przyspieszy to obsługę w Referacie Rejestracji Pojazdów, utrudnioną z powodu powtarzających się awarii rządowego systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0).

Przypominamy, że również ostatnia sobota miesiąca (25 sierpnia) będzie dniem otwartym w Urzędzie Miejskim przy ul. J. K. Branickiego 3/5. Jak co miesiąc, w jedną sobotę mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w Departamencie Obsługi Mieszkańców oraz Urzędzie Stanu Cywilnego, które będą otwarte między godz. 8.00 a 12.00. W tym samym czasie działać też będzie miejska infolinia – nr tel. 85 879 79 79. W tym roku będą jeszcze cztery takie soboty: 29 września, 20 października, 24 listopada i 15 grudnia.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)


W sierpniu urzędnicy przyjmą w soboty dwa razy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl