-0°C bezchmurnie

W środę Książnica gości Ewę Sułek

Kiedy: 2018-10-17 , godzina: 17:00 | Gdzie: Książnica Podlaska, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A

Kultura, środę Książnica gości Sułek - zdjęcie, fotografia

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkanie autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie”. Tym razem z czytelnikami i pasjonatami historii spotka się Ewa Sułek.

W najbliższą środę, 17 października, o godz. 17.00, gościem Książnicy Podlaskiej będzie Ewa Sułek – historyk sztuki, kurator wystaw sztuki współczesnej, badaczka sztuki ukraińskiej. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim i na University of Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Ewa Sułek współpracowała z wieloma galeriami i instytucjami kultury w Polsce i za granicą. Stypendystka Młodej Polski oraz ZAiKS w dziedzinie literatury. Jest członkinią Polskiego Instytutu Studiów nad Sztuką Świata.

Regularnie publikuje w magazynach o sztuce i kulturze (m.in. „Akant”, „Artmix”, „SZUM”, „Fragile”, „Presto”, „Czas Kultury”). Jest autorką książki „Chłopak z pianinem. O sztuce i wojnie na Ukrainie”.

Spotkanie autorskie z Ewą Sułek odbędzie się 17 października 2018 r., o godz. 17.00 w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(Źródło i foto: KP/ oprac. Kalina)


W środę Książnica gości Ewę Sułek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl