14°C bezchmurnie

W tym roku muzyczny pociąg WOŚP powiezie podróżnych do Cisówki

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 09:32

Po bardzo udanym zeszłorocznym przejeździe zapraszamy na kolejny specjalny pociąg z Czeremchy do Cisówki. Pociąg wyruszy w najbliższą niedzielę, 14 stycznia o godz. 9.32. Tego dnia nowoczesny szynobus SA133 przejedzie przez środek Zalewu Siemianówka.

Tym razem nie do Walił, ale do Cisówki pojedzie muzyczny pociąg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już tradycja finałów orkiestrowych w naszym regionie. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że po drodze pociąg zatrzyma się w Dobrowodzie, Orzeszkowie, Hajnówce, Gnilcu, Narewce i Siemianówce – zapewniając tym samym czas na zrobienie kilku pięknych zdjęć.

Krótkie postoje – także podczas powrotu – umożliwią udział w wydarzeniu mieszkańcom wszystkich tych miejscowości, przez które wiedzie szlak kolejowy. Powrót do Czeremchy zaplanowany jest na godz. 14.49.

- Należnością za przejazd będzie minimum 40 zł wrzucone do puszki WOŚP przy wejściu. Dzieci do 11 lat jadą za darmo. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczamy na sprzęt medyczny dla noworodków. Prosimy o zapisywanie się na stronie http://wosp.bialystok.pl/pociag-zapisz-sie/. Zapis nie oznacza zajęcia miejsca siedzącego – w łączną liczbę podróżnych wliczamy też rozsądną liczbę miejsc stojących – informuje Marcin Wróbel z białostockiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedsięwzięcie może odbyć się dzięki wsparciu: powiatu hajnowskiego, gminy Czeremcha, gminy Narewka i miasta Hajnówka.

Dogodny dojazd do Czeremchy zapewnią pociągi regionalne – przyjeżdżające zarówno z kierunku Białegostoku jak i Warszawy. Istotną informacją jest także wydłużenie postojów na stacjach pośrednich.

Więcej informacji o pociągu do Cisówki znajdziecie na wydarzeniu w serwisie Facebook: https://web.facebook.com/events/546332692366476/.

(BL/ Foto: Daniel Tarasiuk i Jakub Gwiazdowski)

W tym roku muzyczny pociąg WOŚP powiezie podróżnych do Cisówki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl