15°C bezchmurnie

Wasilków czeka na zgłoszenia projektów do budżetu obywatelskiego

Kiedy: 2018-09-07 , godzina: 00:00 | Gdzie: Wasilków

Wiadomości, Wasilków czeka zgłoszenia projektów budżetu obywatelskiego - zdjęcie, fotografia

Kwota przeznaczona na realizację zgłoszonych w ubiegłym roku projektów to 160 tys. zł. W bieżącym roku Burmistrz Wasilkowa podniósł ją do 180 tys. zł. Jednak kosztorys zgłoszonego projektu nie może przekraczać 75 tys. zł, więc są szanse, że WYGRAJĄ AŻ 3 PROJEKTY. Głosowanie odbędzie się w dniach 18-28 września br.

Do realizacji skierowane zostaną projekty w kolejności ilości uzyskanych głosów (od największej liczby do najmniejszej), do wyczerpania całej kwoty Budżetu Obywatelskiego. W sytuacji, gdy pozostałe środki finansowe nie pozwolą na realizację kolejnego projektu z listy, za rekomendowany do realizacji uznaje się projekt zajmujący kolejną pozycję na liście, jeżeli koszty jego realizacji mieszczą się w kwocie pozostałej do rozdysponowania. Zasadę tę stosuje się do wyczerpania zaplanowanej kwoty.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Projekty zgłoszone do realizacji mogą dotyczyć zarówno wydatków inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, realizowanych na terenie miasta Wasilków. Możesz zgłosić dowolną liczbę projektów.

Formularze zgłoszeniowe projektów w formie papierowej można składać w Urzędzie w godzinach jego pracy lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski, ul. Białostocka 7, 16-010 Wasilków. Każdorazowo projekt należy umieścić w zamkniętej kopercie z widocznym napisem „BUDŻET OBYWATELSKI”. Jest też możliwość przesłania projektu drogą mailową na adres: [email protected]

Wnioskodawcy planujący zgłoszenie projektu mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji prowadzonych w Urzędzie Miejskim (pok. nr 10, 25), telefonicznie pod nr tel. 85 718 54 00 (wew. 036, 027,) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: [email protected])

(Źródło i foto: wasilkow.pl/ oprac. Kalina)


Wasilków czeka na zgłoszenia projektów do budżetu obywatelskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl