We wtorek w zawodach pływackich zmierzą się przedszkolaki

Sport, wtorek zawodach pływackich zmierzą przedszkolaki - zdjęcie, fotografia

Przed nami pierwsza tego typu rywalizacja na Krytej Pływalni OSiR w Sokółce – 22 maja 2019 r. odbędą się Zawody Pływackie Przedszkolaków pod Patronatem Burmistrz Sokółki.

To właśnie z myślą o najmłodszych pasjonatach wodnego szaleństwa sokólski magistrat postanowił przygotować coś ekstra. W formule zawodów znalazły się cztery konkurencje o różnych poziomach trudności, tak aby każdy uczestnik mógł wybrać tę najbardziej dostosowaną do jego indywidualnych umiejętności.

Najłatwiejszą będzie wyścig z przeszkodą na brodziku – dzieci będą mogły pokonać 15 metrowy odcinek w sposób dowolny, dopuszcza się nawet bieg po dnie. Nieco lepiej wyszkoleni pływacy zmierzą się na dużej niecce na dystansie 25 metrów z asekuracją (płynąc z „rybką”). Natomiast najsprawniejsi pływacy wystartują na tym samym dystansie, ale bez asekuracji!

Zainteresowani zgłoszenia mogli przesłać w formie mailowej na adres [email protected] w terminie do 17 maja 2019 r. Zgłoszenie powinno było zawierać listę zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach jak również w kategoriach wiekowych. Przypominamy, że każdy zawodnik/zawodniczka może wystąpić w jednej konkurencji indywidualnej.

(Źródło: sokolka.pl/ oprac. Kalina/ Foto: pixabay.com/ water)

We wtorek w zawodach pływackich zmierzą się przedszkolaki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama