Weekend pełen zabaw czeka na odwiedzających Galerię Auchan

Styl życia, Weekend pełen zabaw czeka odwiedzających Galerię Auchan - zdjęcie, fotografia
MAJ 25
Centrum Handlowe Auchan godz: 11:00

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami i to doskonała okazja do rodzinnych zabaw i wspólnie spędzonego czasu. 25 i 26 maja w białostockich Centrach Handlowych Auchan na rodziny z dziećmi czekają grupowe gry, warsztaty plastyczne oraz pamiątkowe zdjęcia. Wstęp bezpłatny.

Każdy rodzic wie, że najlepszym sposobem świętowania jest wspólnie spędzony czas. Zbliżający się Dzień Matki warto spędzić aktywnie i w duchu wesołej zabawy, a okazją do tego będą atrakcje organizowane 25 maja przez Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz 26 maja przez Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna.

Z okazji zbliżającego się święta na odwiedzających galerię czekają specjalne gry, w których wezmą udział rodzice z dziećmi. Uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę i spostrzegawczość w rebusach i zagadkach oraz zmierzą się w grach planszowych. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w specjalnej ramie złożonej z serc. Podczas warsztatów kreatywnych maluchy stworzą oryginalne prezenty dla mam, w tym bukiety kwiatów i serduszka 3D.

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zajęcia odbywają się w godzinach 11:00 – 17:00. Wstęp wolny.

(BL)

Weekend pełen zabaw czeka na odwiedzających Galerię Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama