Weekend z przygodami w Galerii Auchan

Styl życia, Weekend przygodami Galerii Auchan - zdjęcie, fotografia
LIP 27
Centrum Handlowym Auchan godz: 11:00

Ahoj przygodo! Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! Już 27 i 28 lipca maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan wezmą udział w warsztatach, które przeniosą je do świata piratów i wielkich skarbów. Udział w zajęciach i zabawach pod hasłem „Rodzinne soboty” oraz „Rodzinne niedziele” jest bezpłatny.

Już wkrótce na miłośników zamorskich przygód czeka nie lada gratka! Dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Hetmańska i Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przeniosą się na szerokie wody odległych mórz, gdzie wszystko może się zdarzyć. Zabawy i warsztaty nawiązujące do morskich opowieści i przygód piratów zapewnią moc atrakcji uczestnikom i zainspirują dzieci do wakacyjnych zabaw.

Dzieci biorące udział w zabawie zagrają w rodzinne gry, takie jak „Beczka pirata” czy „Wyspa skarbów”. Wszyscy śmiałkowie będą mogli wziąć udział w teście na superpirata i przejść po kładce wśród groźnych krokodyli. Nie zabraknie morskich zagadek, pirackich kręgli, zmagań w przeciąganiu liny oraz bitwy morskiej na kule z gazet. W  strefie warsztatów plastycznych dzieci stworzą czapkę Czarnobrodego, piracki statek z papierowego talerzyka, kukiełkę pirata oraz kolorową papugę.

Zabawy odbędą się 27 lipca w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 28 lipca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zabawy będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

(BL)

Weekend z przygodami w Galerii Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama