Weekendowe zabawy takie, że aż strach. Takie rzeczy w Galerii Auchan

Styl życia, Weekendowe zabawy takie strach Takie rzeczy Galerii Auchan - zdjęcie, fotografia
PAŹ 26
Galerie Auchan w Białymstoku godz: 11:00

Halloweenowa zabawa nie obejdzie się bez zabawnych rekwizytów i magicznych atrakcji! Dla fanów amerykańskiego święta Centra Handlowe Auchan organizują 26 i 27 października czarodziejskie zabawy i warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć barwne dekoracje. Wstęp bezpłatny.

Impreza halloweenowa wymaga odpowiednich przygotowań. Niejeden rodzic wie, jak ważne dla maluchów w tym dniu są mroczna zabawa oraz barwne dekoracje. Aby stworzyć odpowiedni klimat w domowych warunkach, wystarczą kreatywne gadżety, które można wykonać samodzielnie.

Na kreatywnych warsztatach dzieci pod okiem animatorów stworzą dekoracje, które pozwolą świętować ostatni dzień października w iście amerykańskim stylu. Powstaną straszne pająki, wesołe duszki i balonowe dynie. Dzieci wezmą również udział w wesołych zabawach, które pozwolą poczuć klimat Halloween. Odbędą się wyścigi pająków, dzieci zagrają w straszne memo, grę „Pora na stwora", domino i mnóstwo łamigłówek. Na odważnych czeka tajemnicza pajęczyna pełna niespodzianek, a uczestnicy zajęć będą mogli poćwiczyć swoją zręczność, trafiając do czarodziejskich czapek. Udana zabawa gwarantowana!

Zabawy odbędą się 26 października w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 27 października w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

(BL)

Weekendowe zabawy takie, że aż strach. Takie rzeczy w Galerii Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama