20°C umiarkowane opady deszczu

Weekendowy jarmark w Auchan

Kiedy: 2017-10-13 , godzina: 10:00

Wiadomości, Weekendowy jarmark Auchan - zdjęcie, fotografia

Wykonane ręcznie produkty i ozdoby mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza w dniach 13-15 października na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje lub po prostu podziwiać rzemiosło artystyczne.

Ubarwią szarość jesiennych dni, rozweselą wnętrza, wywołają uśmiech, a do tego będą bezcennym prezentem dla najbliższych. Prace wykonane ręcznie są coraz bardziej doceniane na rynku ogarniętym przez masową produkcję. Na najbliższych, weekendowych jarmarkach wszyscy zainteresowani będą mogli podziwiać bądź nabyć rękodzieło, rzemiosło artystyczne i obrazy wykonane przez lokalnych artystów, a także różnorodne akcesoria do domu.

Wśród prac odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Hetmańska znajdą olejne obrazy, wyroby artystyczne z drewna, biżuterię ceramiczną oraz z miedzi, mosiądzu czy kamieni, a także wyroby z filcu, przytulanki i inne zabawki dla dzieci. Nie zabraknie artykułów góralskich typu skóry czy kierpce, a także ręcznie robionych obrusów i serwet. Fani kultury Dalekiego Wschodu znajdą ciekawe produkty rękodzielnicze z Indii i Nepalu, w tym barwne kapy i narzuty, natomiast miłośnicy medycyny naturalnej znajdą na jednym ze stoisk wyroby z konopi.

Jarmark odbędzie się od 13 do 15 października w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Stanowiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

(BL)

Weekendowy jarmark w Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl