Wernisaż prac Grzegorza Radziewicza w Tykocinie

Kultura, Wernisaż Grzegorza Radziewicza Tykocinie - zdjęcie, fotografia
LIP 21
Dom Talmudyczny w Tykocinie godz: 18:00

W imieniu Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zapraszamy na ciekawe wydarzenie. Tym razem w dniu 21 lipca warto wybrać się do Tykocina, gdzie w Domu Talmudycznym swoje prace zaprezentuje Grzegorz Radziewicz.

Ekspozycja, którą będzie można oglądać w Tykocinie jest zbiorem refleksyjnych prac olejnych i grafik białostockiego plastyka Grzegorza Radziewicza, dla którego zmienność, przemijanie, śmierć, narodziny, przychodzenie i odchodzenie są tematem nadrzędnym. Niczym niewidzialny świadek i obserwator przeszłości i teraźniejszości artysta misternie relacjonuje to co było i co jest.

GRZEGORZ RADZIEWICZ – urodzony w 1976 roku w Białymstoku. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem: Haliny Pawlikowskiej – grafika,  Pawła Jarodzkiego – malarstwo i Eugeniusza Geta – Stankiewicza – rysunek. Dyplom uzyskał w 2002 r.

Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 lipca 2018 r. o godz. 18.00 w Domu Talmudycznym w Tykocinie. Wystawa będzie eksponowana w Domu Talmudycznym od 21 lipca do 2 września 2018 r.

(Źródło i foto: MP/ oprac. Kalina)

Wernisaż prac Grzegorza Radziewicza w Tykocinie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama