Polityka, Wicemarszałek Senatu Warto głosować kandydatów wiarygodni - zdjęcie, fotografia

Na ostatniej prostej w tegorocznej kampanii w wyborach parlamentarnych o mobilizację i pójście do urn proszą wszyscy kandydaci i wszystkie komitety. W czwartek, 10 października, zachęcała do tego Maria Koc, wicemarszałek Senatu. Apelowała o oddawanie głosu na kandydatów PiS, ponieważ – jak przekazała – są wiarygodni i dotrzymują słowa.

Wicemarszałek Senatu Maria Koc przyjechała na Podlasie specjalnie, aby na końcówce kampanii wyborczej wesprzeć kandydatów PiS do Senatu. Podkreślała, że każdy z nich jest doskonale znany wyborcom, bo są doświadczonymi samorządowcami, z bogatą kartą działalności zawodowej. Co jest atutem, ponieważ znają doskonale swój region i jego potrzeby.

- Ta działalność samorządowa w karierze każdego senatora jest bardzo ważna, bo przecież izba wyższa Parlamentu w Polsce, jest w sposób szczególny związana z samorządem. Przecież to w 1992 roku, właśnie w Senacie, powstała ustawa samorządowa, którą przecież wszyscy uważamy za najlepszą, a reformę samorządową za najskuteczniejszą z reform, jakie w ciągu tych 30 lat wolnej Polski, zostały w naszym kraju zrealizowane – mówiła Maria Koc, wicemarszałek Senatu.

Dodała również, że najlepszymi kandydatami do Senatu na Podlasiu są kandydaci Prawa i Sprawiedliwości. I nawet nie tylko z tego względu, że mają doświadczenie polityczne. Chodzi także i o to, że PiS, jako ugrupowanie, dało się poznać wyborcom od tej strony, że realizuje obietnice i swój program wyborczy. Po kolejnych wyborach ma być tak samo, czyli postulaty i program prezentowany w czasie kampanii wyborczej, ma być realizowany w kolejnych miesiącach i latach.

- Politycy Prawa i Sprawiedliwości są wiarygodni, nasza partia jest wiarygodna. Zawsze to co mówimy, wcielamy w życie – dodała wicemarszałek Koc.

Sami kandydaci PiS do Senatu przekonywali, że mają swoje pomysły, ale i zobowiązują się przed mieszkańcami województwa podlaskiego do realizacji konkretnych zamierzeń. Chodzi między innymi o budowę lokalnych dróg i dokończenie budowy tych najważniejszych dróg, czyli S-19, S-8, S-61 i S-16. To kluczowe szlaki komunikacyjne w naszym regionie. Z tym, że do tych szlaków politycy PiS dokładają kolejne zobowiązania inwestycji drogowych – obwodnice miast. W kampanii wyborczej, na końcówce, wrócił również temat budowy lotniska regionalnego.

- Chcemy podkreślić, że nie zapomnimy także o lotnisku regionalnym. Mimo, że budujemy Centralny Port Lotniczy, będziemy również zabiegać o tę sprawę. Będziemy podejmować te rozmowy na szczeblu centralnym, żeby taki port powstał w końcu w naszym województwie. Nasz region potrzebuje takiego rozwiązania, żebyśmy mogli skutecznie i dobrze się rozwijać – mówił Mariusz Gromko, kandydat PiS do Senatu.

Politycy PiS przypomnieli, że jeśli mieszkańcy województwa podlaskiego oddadzą głos na kandydatów tej partii, będą mieli pewność kontynuacji dobrych programów socjalnych, dalszego rozwoju gospodarczego oraz przeniesienia środków finansowych do naszego regionu, aby likwidować powstałe w poprzednich latach zapóźnienia.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: DDB)

Wicemarszałek Senatu: Warto głosować na kandydatów PiS, bo są wiarygodni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama