Wiecie jak wygląda życie jak psa z kotem? Zdobądź u nas bilety i zobacz

Kultura, Wiecie wygląda życie kotem Zdobądź bilety zobacz - zdjęcie, fotografia
LUT 28
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 28 lutego, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Jak Pies z Kotem” w reżyserii Janusza Kondratiuka. Jak co tydzień przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie.

Opis filmu

Słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości.

Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień, jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

KONKURS

Na czwartkowy seans Kultury Dostępnej, podczas którego zostanie wyświetlony film „Jak Pies z Kotem” mamy do wygrania w konkursie podwójne zaproszenie. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się aktor, który wcielił się w rolę filmowego Andrzeja? Należy podać jego imię i nazwisko.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na redakcyjnym profilu na portalu Facebook. Spośród tych prawidłowych, zaprzyjaźniona z nami Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

Przypominamy jeszcze w tym miejscu, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Wiecie jak wygląda życie jak psa z kotem? Zdobądź u nas bilety i zobacz komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama