Styl życia, Wielkanoc można spędzić sportowo BOSiR zaprasza - zdjęcie, fotografia

Święta na basenie, na kajaku, a może na łonie natury? To możliwe. W Wielką Sobotę i poniedziałek wielkanocny czynne będą obiekty Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jeszcze przed Wielkanocą można trenować jazdy autem lub motocyklem.

Święta to czas odpoczynku od pracy, szkoły i codziennych obowiązków. W związku z Wielkanocą zmieniają się grafiki pracy obiektów Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do aktywnego wypoczynku zapraszamy jeszcze w Wielką Sobotę i śmigus-dyngus.

Ośrodek Sportów Wodnych „Dojlidy” poleca się na świąteczne spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Miejsce to można odwiedzać we wszystkie świąteczne dni. Wstęp na teren plaży jest bezpłatny. Wypożyczalnia sprzętu pływającego, która oferuje rowery wodne, kajaki, łodzie canoe, łodzie wiosłowe, łodzie żaglowe klasy Omega, deski windsurfingowe i smocze łodzie, czynna będzie:

·         20 kwietnia w Wielką Sobotę w godz. 9:00-15:00

·         21 kwietnia w Wielkanoc nieczynna

·         22 kwietnia w lany poniedziałek w godz. 10:00-18:00.

Zmieniają się także grafiki pracy basenów. Pływalnia Rodzinna przy ul. Stromej 1a czynna będzie w Wielką Sobotę i Poniedziałek Wielkanocny:

·         20 kwietnia w Wielką Sobotę czynna będzie w godz. 6:00-14:00; pływamy w godz. 6:15-13:30

·         21 kwietnia w Wielkanoc nieczynna

·         22 kwietnia w lany poniedziałek czynna w godz. 13:00-21:00; pływamy w godz. 13:15-20:30.

Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej 39c i Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 4 w dniach 20-22 kwietnia mają przerwę świąteczną – będą nieczynne.

Tor Wschodzący Białystok w przedświątecznym tygodniu codziennie zaprasza na jazdy samochodowe lub motocyklowe. Można się na nie zapisywać przez stronę: http://www.miejskoaktywni.pl/s,tor-wschodzacy-bialystok,70.html#/home w harmonogramie w lewym górnym rogu strony. Obiekt przerwę świąteczną ma w dniach 21-22 kwietnia.

(Źródło i foto: BOSiR/ oprac. Cezarion)

Wielkanoc można spędzić na sportowo. BOSiR zaprasza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama