Wiesz dużo o Białymstoku? Zmierz się w specjalnym Wielkim Teście

Wiadomości, Wiesz dużo Białymstoku Zmierz specjalnym Wielkim Teście - zdjęcie, fotografia
LUT 17
Kino Forum, Białystok, ul. Legionowa 5 godz: 17:00

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Testu Wiedzy o Historii Białegostoku. Celem wydarzenia jest propagowanie dziejów Białegostoku wśród mieszkańców oraz jego sympatyków. Ponadto Test ma na celu upamiętnienie 100. rocznicy wyzwolenia miasta spod zaborów i okupacji.

Wydarzenie odbędzie się 17 lutego br. (niedziela), o godz. 17:00 w sali kina Forum (ul. Legionowa 5). Udział w nim jest bezpłatny. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł, laureaci kolejnych miejsc (drugiego i trzeciego) otrzymają tablety firmy Apple.

Test będzie składał się z 40 pytań o charakterze zamkniętym, zróżnicowanych pod względem stopnia trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie jury w składzie: prof. dr hab. Adam Cz. Dobroński, dr hab. Artur Pasko, Jolanta Szczygieł-Rogowska i Andrzej Lechowski.

Do testu może przystąpić maksymalnie 280 osób. Wszystkie szczegóły i warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie testu, dostępnym na stronie https://mwb.com.pl/mwb2017/. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 lutego 2019 r. do godz. 17.00. W przypadku zgłoszeń składanych korespondencyjnie lub elektronicznie decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora.

Współorganizatorami wydarzenia są Białostocki Ośrodek Kultury i Polska Press. Więcej szczegółowych informacji odnośnie tego wydarzenia znajduje się na stronie internetowej Muzeum Wojska w Białymstoku.

(Źródło i foto: MW/ oprac. ASM)

Wiesz dużo o Białymstoku? Zmierz się w specjalnym Wielkim Teście komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama