Motoryzacja, Wkrótce pokażą swoją motoryzacyjną wizję przyszłości - zdjęcie, fotografia

Hyundai Motor pozwoli spojrzeć w nadchodzącą elektromobilną przyszłość w trakcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, który odbędzie się w dniach 10 - 22 września 2019 roku.

Z obecną ofertą marki Hyundai można zapoznać się w białostockim salonie dealerskim Nord Auto: www.nordauto.hyundai.pl

Samochody jutra staną się zindywidualizowanymi miejscami do życia. Na tegorocznych targach IAA Hyundai Motor przedstawi strategię spersonalizowanej obsługi klientów przyszłych pojazdów elektrycznych, pod hasłem "Style Set Free". Hyundai przewiduje, że przyszłe samochody zapewnią klientom większą swobodę w ich konfigurowaniu, w taki sam sposób jak projektują oni swoje domy, aby odzwierciedlić swój styl życia. Firma przewiduje, że wnętrza samochodów będą personalizowane, także po zakupie samochodu.

Hyundai zaprezentował pierwsze kroki "Style Set Free" na początku roku podczas targów CES w Las Vegas oraz w trakcie Milan Design Week. Podczas IAA 2019 marka przedstawi kolejny etap wizji przyszłej mobilności poprzez pokazanie w pełni elektrycznego konceptu, który pokaże wizję ukazującą, w jaki sposób Hyundai widzi przyszłą mobilność.

Poza samochodami koncepcyjnymi Hyundai będzie także gospodarzem serii interaktywnych wystaw z serii "Style Set Free". Należą do nich My Space, które pozwala zwiedzającym na interakcję z różnymi materiałami, a także H-Space, która zapewni spersonalizowaną obsługę klienta w samochodzie.

Hyundai Motorsport (HMSG) niedawno zwiastował swój pierwszy elektryczny samochód wyścigowy, zaprojektowany i zbudowany w centrali firmy w Alzenau w Niemczech. HMSG zaprezentuje pojazd publiczności podczas pierwszego dnia prasowego IAA 2019. Samochód ten zapowiada nową erę firmy w sportach motorowych.

Nowy będzie pełnić istotną rolę w zelektryfikowanej przyszłości sportów motorowych. Jednocześnie będzie podkreślał możliwości firmy w zakresie samochodów sportowych oraz aut ekologicznych, a także głęboką pasję do sportów motorowych.

Światowa premiera Hyundaia i10 nowej generacji odbędzie się również podczas targów IAA 2019. Najnowszy członek rodziny "i" w gamie koreańskiego producenta prezentuje nowy dynamiczny wygląd, który przedstawia kontrast między płynnie prowadzonymi powierzchniami, a ostrymi liniami.

Hyundai i10 nowej generacji oferuje również nowe funkcje z zakresu połączenia z samochodem, w tym Connected Car i Bluelink, co czyni go liderem w swojej klasie. Auto posiada jeden z najbardziej kompleksowych pakietów z zakresu bezpieczeństwa w segmencie. Ponadto podczas tegorocznego salonu we Frankfurcie zadebiutuje nowa, specjalna wersja modelu i10.

Międzynarodowy Salon Samochodowy we Frankfurcie (IAA) jest największym salonem samochodowym, który co dwa lata organizowany jest w niemieckim Frankfurcie nad Menem. Wraz z następującymi działami marki Hyundai: projektowym, badań i rozwoju, testowania samochodów, sportów motorowych oraz centralą operacyjną, które bazują w regionie, frankfurcki salon jest szczególnie ważny dla europejskiego oddziału marki.

(Artykuł promocyjny / PW / Foto: Hyundai)

Wkrótce pokażą swoją motoryzacyjną wizję przyszłości komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama