25°C bezchmurnie

Wschodnie klimaty na Matrioszka Party

Kiedy: 2017-04-21 , godzina: 21:00

Kultura, Wschodnie klimaty Matrioszka Party - zdjęcie, fotografia

Już jutro, 21 kwietnia 2017 w białostockim klubie M7 po raz kolejny zagoszczą klimaty wschodnich parkietów klubowych. Studenci białostockich uczelni wyższych pochodzący ze wschodu, przy wsparciu Fundacji OKNO NA WSCHÓD oraz przy współpracy z klubem M7 organizują wydarzenie pt. Matrioszka Party III.

Impreza skierowana jest do miłośników wschodnich brzmień w nowoczesnych odsłonach i aranżacjach. Wydarzenie będzie miało miejsce 21 kwietnia 2017 r. i rozpocznie się o godzinie 21:00.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – do tańca porwą nas hity muzyki ukraińskiej, białoruskiej i rosyjskiej, zarówno współczesne jak i te nieco zapomniane. Imprezę poprowadzi i o niepowtarzalny klimat zadba zagraniczny DJ.

Uczestników wydarzenia czeka poczęstunek z przysmakami wschodniej kuchni, liczne konkursy z nagrodami oraz występy zagranicznej grupy artystycznej.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Kierunek adaptacja (edycja II) – wsparcie studentów białostockich uczelni wyższych pochodzących z państw niebędących państwami członkowskimi UE”. Projekt współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

(BL)

Wschodnie klimaty na Matrioszka Party komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl