12°C całkowite zachmurzenie

Wtorki kolarskie w Wasilkowie startują za chwilę

Kiedy: 2018-08-21 , godzina: 18:00 | Gdzie: Boisko przy Szkole Podstawowej w Wasilkowie, ul. Polna 1/4

Styl życia, Wtorki kolarskie Wasilkowie startują chwilę - zdjęcie, fotografia

Rusza II edycja WTORKÓW KOLARSKICH! Miłośników dwóch kółek czekają niezwykłe wrażenia. Dzieci i młodzież, chłopcy i dziewczęta z Gminy Wasilków i okolic będą mogli powalczyć o Puchar Burmistrza Wasilkowa. Najbliższe zmagania już we wtorek, 21 sierpnia o godz. 18.00.

Zawody będą składały się z pojedynczych serii rozgrywanych we wtorki w miesiącach sierpień – wrzesień na boisku przy Szkole Podstawowej w Wasilkowie, ul. Polna 1/4. Zapisy będą odbywać się bezpośrednio przed zawodami. Każdy uczestnik będzie musiał złożyć deklarację uczestnictwa, w której zawarte będzie oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zawodach. Można też wypełnić właściwy formularz wcześniej i przynieść go na zawody:

OŚWIADCZENIE>>

W każdy wtorek zdobywane będą punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych, które będą sumowane do klasyfikacji generalnej. Zwycięzca (osoba z najwyższą liczbą punktów) otrzyma finalnie Puchar Burmistrza Wasilkowa. Punkty przyznawane będą kolejnym zawodnikom w następującej ilości zaczynając od pierwszego miejsca: 10, 8, 7, 5, 4, 3, 2, 2, 2, 1, 1, 1,…1,

REGULAMIN>>

Zwycięzcom poszczególnych serii wtorkowych za zajęcie miejsca 1-3 zostaną wręczone Dyplomy. Na zakończeniu cyklu zwycięzcy otrzymają medale i nagrody. Wraz z władzami Wasilkowa zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych do kibicowania.

(Źródło: wasilkow.pl/ oprac. Cezarion/ Foto: pixabay.com/ bicycles)


Wtorki kolarskie w Wasilkowie startują za chwilę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl