Wygraj bilety na „Ułaskawienie” w Kinie Helios”

Kultura, Wygraj bilety „Ułaskawienie” Kinie Helios” - zdjęcie, fotografia
SIER 22
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 22 sierpnia, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Ułaskawienie” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Jak co tydzień, wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

Opis filmu

Niezwykle osobisty film Jana Jakuba Kolskiego. Historia o rodzicach żołnierza, która jest opowiadana z perspektywy ich siedemnastoletniego wnuka Janka. Wpisana w dramatyczne wydarzenia w powojennej Polsce. Skupia się na sile i odwadze rodziców, pokazując jednocześnie ich walkę o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na najbliższy seans Kultury Dostępnej w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Czyją prerogatywą obecnie w Polsce jest możliwość dokonania aktu ułaskawienia? Należy podać stanowisko urzędowe. 

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym profilu na Facebooku. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na film „Ułaskawienie” w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

Jednocześnie przypominamy, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Wygraj bilety na „Ułaskawienie” w Kinie Helios” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama