Wyjątkowe pożegnanie wakacji w Atrium Biała

Wiadomości, Wyjątkowe pożegnanie wakacji Atrium Biała - zdjęcie, fotografia
SIER 30
Galeria Atrium Biała godz: 11:00

Wyjątkowe zakończenie wakacji w Atrium Biała! Z myślą o najmłodszych gościach białostockie centrum zaplanowało szereg atrakcji opartych na motywach kultowych samochodów Hot Wheels oraz z udziałem lalki Barbie. Już w dniach 30-31 sierpnia na maluchy czeka świetna zabawa z nagrodami.

Na zakończenie wakacji Atrium Biała zaprasza całe rodziny do tematycznych stref zabaw, konkursów i wielu niespodzianek w towarzystwie ulubionych bohaterów i zabawek.

W ostatni weekend sierpnia na dzieci czekają ciekawe aktywności z udziałem najpopularniejszej lalki na świecie. Wydarzenie „Z Barbie możesz być kim chcesz!” to wspaniała okazja do sprawdzenia się w roli kucharki lub projektantki. Na wszystkich kochających lalki Barbie będą czekać specjalne stanowiska, a na nich – dekorowanie pierniczków, tworzenie własnych przepisów, a także projektowanie strojów i oryginalnych bransoletek.

Dla małych fanów motoryzacji zaplanowano strefę Hot Wheels Bądź Rajdowcem. Pod opieką moderatora uczestnicy wezmą udział w budowaniu najdłuższych, najbardziej kreatywnych pętli rajdowych. Podczas zabawy samochodzikami Hot Wheels będą mogli przenieść się w świat prawdziwych wyścigów samochodowych.

Atrakcje dla najmłodszych będą podzielone na strefy tematyczne. W każdej z nich będzie można otrzymać pieczątki do swojego dzienniczka, a na koniec zabawy odebrać za nie w Punkcie Obsługi Klienta nagrody i dyplomy. Uczestnicy wydarzenia będą też mogli uwiecznić radosne chwile spędzone w Atrium Biała, robiąc sobie pamiątkową sesję zdjęciową w fotobudce.

Kończą się wakacje, zaczyna szkoła – z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której start w nowy rok nauki będzie zdecydowanie ciekawszy. Zapraszamy całe rodziny na spotkanie w iście bajkowej atmosferze! Dekorowanie pierniczków, projektowanie akcesoriów wraz z Barbie, a także budowanie torów samochodowych to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na ten weekend. Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi goście powitają rok szkolny w dobrych humorach i z pozytywną energią – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Wydarzenie „Barbie i Hot Wheels” w Atrium Biała odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia w godzinach 11:00-19:00 na środkowej rotundzie między sklepami Sephora i House. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.atrium-biala.pl.

(BL)

Wyjątkowe pożegnanie wakacji w Atrium Biała komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama