-4°C bezchmurnie

Wyjazd na ferie? Najlepiej autem z wypożyczalni samochodów Eco Rental!

Ferie zimowe tuż tuż. W województwie podlaskim rozpoczną się 22 stycznia i potrwają do 11 lutego. W tym czasie tysiące dzieci będą wyjeżdżały na wypoczynek. Rodzicom planującym zabranie swoich pociech w dalsze zakątki Polski proponujemy idealne rozwiązanie: wynajem Opla Vivaro z wypożyczalni samochodów Eco Rental w Białymstoku.

To świetna propozycja dla każdej rodziny planującej zimowy wypoczynek, choćby w górach. Bo wyjazd na narty czy snowboard to spore wyzwanie logistyczne. Szczególnie, jeżeli posiadane auto okazuje się zbyt małe na taką podróż. Przesiadki, bagaże, rozkłady jazdy... A przecież można tego uniknąć!

Wystarczy skontaktować się z wypożyczalnią samochodów Eco Rental. W ofercie posiada ona idealny na taki wypad model - to Opel Vivaro. W aucie może podróżować do dziewięciu osób, a ponadto do dyspozycji mamy ogromną przestrzeń bagażową. Samochód ten łatwo i przyjemnie się prowadzi, pracuje w nim doskonały elastyczny i dynamiczny silnik Diesla, połączony z sześciostopniową skrzynią biegów. Opel Vivaro jest idealnym autem na zimowe wojaże z rodziną lub gronem przyjaciół.

Warto zapytać o szczegóły doradców Eco Rental: tel. 608 36 88 88, www.ecorental.pl

Białostocka wypożyczalnia jest jedną z największych w regionie. W ofercie posiada ponad 200 nowych samochodów.

(Artykuł sponsorowany / PW / Foto: Opel)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Wyjazd na ferie? Najlepiej autem z wypożyczalni samochodów Eco Rental! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się