-0°C bezchmurnie

Wyprzedaż na pełnych obrotach. Hyundai Tucson białostockim hitem

Motoryzacja, Wyprzedaż pełnych obrotach Hyundai Tucson białostockim hitem - zdjęcie, fotografia

Chętni na zakup nowego samochodu wciąż mają szansę, by znaleźć odpowiednie dla siebie auto w atrakcyjnej cenie. Warto zwrócić uwagę na ofertę autoryzowanego salonu dealerskiego Hyundai Nord Auto w Białymstoku. Liczba aut z rocznika 2017 wciąż jest tutaj szeroka. To efekt zamówień, które zostały zrealizowane już w tym roku, dzięki czemu do białostockiego salonu Hyundaia z polskiej centrali koncernu dostarczone zostały dodatkowe pojazdy. Prawdziwym hitem sprzedażowym jest Tucson - prawdziwy bestseller wśród kierowców z województwa podlaskiego.

Luty jest miesiącem, kiedy wyprzedaże samochodów wyprodukowanych w 2017 r. powoli dobiegają końca. Nic dziwnego - rozpoczęły się one kilka miesięcy temu, a kupujący chętnie wybierają pojazdy, dla których przewidziano promocyjne warunki zakupu. Jeśli ktoś myśli o nowym aucie, dobrze będzie odwiedzić salon Hyundai Białystok jak najszybciej.

Nie dziwi, że największym zainteresowaniem cieszy się tutaj Hyundai Tucson. Auto dostępne jest w dobrej cenie, charakteryzuje się wysoką wartością rezydualną, komfortem podróżowania i bogatym wyposażeniem już w standardzie. Nabywcy doceniają przy tym jakość tego modelu i niezawodność.

Dla potwierdzenia należy przytoczyć dane sprzedażowe - to jeden z najchętniej wybieranych samochodów w Polsce i województwie podlaskim. W styczniu 2018 r. w całym kraju zarejestrowano 821 sztuk tego modelu. Takie dane podaje Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

W białostockim salonie Hyundai Nord Auto znajdziemy jeszcze Tucsona w różnych specyfikacjach, co pozwoli na wybór auta dopasowanego do konkretnych potrzeb i preferencji użytkownika. Ale nie tylko ten model znajduje się w ofercie wyprzedażowej. Objęte nią są wszystkie modele z rodziny "i", a także Elantra, IONIQ oraz Santa Fe i Grand Santa Fe. Po szczegóły i aktualną dostępność samochodów dobrze jednak pytać bezpośrednio u źródła - w punkcie dealerskim.

W każdym razie, propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż cztery elementy: promocję gotówkową, promocyjne finansowanie, ubezpieczenie oraz premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu. Dodajmy tutaj, że wymieniona premia to dodatkowa korzyść - poza samym odkupieniem auta.

Maksymalny upust na model i30 nowej generacji w wersji hatchback wynosi 10 000 zł, a premia za odkup - 2 000 zł. Z kolei miejski i20 dostępny jest z upustem w wysokości 6 000 zł i premią za odkup wynoszącą również 2 000 zł.

Suma korzyści przy zakupie eleganckiego, opisywanego wyżej SUV-a Tucson - będącego najlepiej sprzedającym się modelem w gamie marki Hyundai - może wynieść nawet 12 100 zł. Klient otrzymuje tutaj promocję gotówkową w wysokości 10 100 zł oraz 2 000 zł premii za odkup. Z kolei na model Santa Fe obowiązuje upust w wysokości 17 proc. niezależnie od wersji - oznacza to, że maksymalna korzyść dla nabywcy wyniesie aż 36 000 zł.

Promocyjne finansowanie oferowane przez markę Hyundai oznacza jeden z kredytów do wyboru: kredyt od 0%, 50x50, 3x33 lub kredyt Easy Move On.

Aktualna oferta promocyjna na auta Hyundaia obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat modeli oraz oferty udzielają doradcy Hyundai Nord Auto w Białymstoku:
al. Jana Pawła 85
tel. 85 671 20 30
www.nordauto.hyundai.pl

Samochody marki Hyundai, w tym model Tucson, dostępne są również w ofercie białostockiej wypożyczalni Eco Rental.

(Artykuł promocyjny / Oprac. P. Walczak)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Wyprzedaż na pełnych obrotach. Hyundai Tucson białostockim hitem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl