Wyścig po zdrowie będzie w Białymstoku trwał dwa dni

Styl życia, Wyścig zdrowie będzie Białymstoku trwał - zdjęcie, fotografia
MAJ 10
Rynek Kościuszki w Białymstoku godz: 10:00

Przed nami dwa dni zdrowego wyścigu. Od piątku do soboty (10-11 maja) na Rynku Kościuszki w Białymstoku trwać będzie wyjątkowy piknik. W jego trakcie będzie można przebadać się, zasięgnąć porad zdrowotnych, popytać o właściwe odżywianie, ale też wziąć udział w Mikro Tour de Pologne Amatorów. Wszystko to, a nawet i więcej, będzie dostępne bezpłatnie.

O tym, że warto być zdrowym i aktywnym nie trzeba przekonywać nikogo. Nie wszyscy jednak wiedzą, w jaki sposób to zdrowie zachować, jak aktywnie spędzać czas i cieszyć się życiem. Z myślą o tych wszystkich osobach został przygotowany „Wyścig po Zdrowie”. Wspólnie z organizatorem Tour de Pologne organizator wydarzenia stworzył projekt pełny atrakcji, wśród których są m.in. bezpłatne badania profilaktyczne Medicover Polska, z których skorzystać może (a nawet powinien) każdy oraz w pełni profesjonalne konsultacje dietetyczne i edukacja żywieniowa w specjalnym Showroom Carrefour.

Badania badaniami, konsultacje konsultacjami, ale to nie koniec atrakcji, jakie przygotowane zostały na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Na gości i uczestników „Wyścigu po Zdrowie” czekają też aktywacje fizyczne Mikro Tour de Pologne Amatorów, rodzinna rozrywka, mobilne muzeum oraz wiele innych atrakcji – wszystkie będą dostępne bezpłatnie.

"Wyścig po Zdrowie" wyruszył na Podlasie z Warszawy, gdzie jeszcze na początku kwietnia gościł podczas Bike Expo na PGE Stadionie Narodowym. Majowy weekend, z ładną pogodą – bo taka się właśnie zapowiada – to idealny moment na przygodę na świeżym powietrzu. Jak zapewniają organizatorzy dwudniowego wydarzenia – atrakcji w Białymstoku szykuje się całe mnóstwo.

Szczególnie pasjonaci wyścigów rowerowych będą mieli nie lada okazję, by zapoznać się w mobilnym muzeum z historią polskiego kolarstwa. Zaś po wizycie w tym muzeum, wszyscy chętni będą mogli sprawdzić, jak radzą sobie z jazdą na rowerze. Na Rynku Kościuszki będą dostępne bowiem kolarskie trenażery, na których będzie można rywalizować w Mikro Tour de Pologne Amatorów.

Sponsorem głównym "Wyścigu po Zdrowie" jest Carrefour Polska, Partnerem Medycznym Medicover, a organizatorami Lang Team oraz Promokraft.

(10-11 maja 2019 r., piątek – sobota, godz. 10.00 – 19.00, Rynek Kościuszki w Białymstoku)

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BL)

Wyścig po zdrowie będzie w Białymstoku trwał dwa dni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama