Wystawa plenerowa o Niepodległej

Kultura, Wystawa plenerowa Niepodległej - zdjęcie, fotografia
CZE 24
godz: 13:00

W imieniu Muzeum Wojska w Białymstoku zapraszamy na otwarcie wystawy plenerowej "Niepodległa to...", której autorami są dzieci-uczestnicy Muzealnej Akademii. Otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższą niedzielę 24.06.2018 r. (godz. 13:00), na Skwerze Armii Krajowej (vis a vis Muzeum Wojska). W planach m.in. oprowadzane przez autorów.

„Niepodległa to…” to tytuł wystawy plenerowej przygotowanej przez adeptów Muzealnej Akademii. Przez kilka ostatnich miesięcy grupa młodych ludzi brała udział w zajęciach, które wprowadzały ich w kulisy pracy muzealników. W trakcie spotkań dzieci m.in. poznawały zbiory oraz znaczenie eksponatów, sposób ich katalogowania, proces tworzenia ekspozycji, rolę kustoszy, edukatorów, grafika i fotografa.

Finalnym efektem cyklu warsztatów jest wystawa, w całości – od tytułu po materiały promocyjne – wymyślona i zrealizowana przez uczestników zajęć. W imieniu autorów i Muzeum Wojska w Białymstoku serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie ekspozycji, które odbędzie się 24 czerwca 2018r. (niedziela), o godz.13:00, na Skwerze Armii Krajowej w Białymstoku.

Dodatkowe informacje:

Koordynatorkami działania są: Teresa Przepieść-Misarko i Ewelina Sarosiek.

(Źródło: MW/ oprac. Kalina/ Foto: S.Skibicki)

Wystawa plenerowa o Niepodległej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama