-4°C bezchmurnie

Za chwilę Białostocka Liga Sportu. Zgłoś swoją drużynę

Kiedy: 2018-09-26 , godzina: 15:00

Sport, chwilę Białostocka Sportu Zgłoś swoją drużynę - zdjęcie, fotografia

To dobra informacja dla wszystkich pasjonatów tenisa stołowego. Ruszyły zapisy do turnieju w sezonie 2018 w ramach Białostockiej Ligi Sportu. Gramy bez ograniczeń wiekowych!

Rekrutowane są właśnie drużyny do Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w ramach Białostockiej Ligi Sportu, którą organizuje Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zgłaszać się mogą maksymalnie 8-osobowe zespoły. Zawodnicy nie mogą być zrzeszeni w centralnych rozgrywkach Polskiego Związku Tenisa Stołowego ani w żadnej z lig zagranicznych. Mecze rozgrywane są w niedziele, według przygotowanego wcześniej terminarza. Miejscem rozgrywek jest sala tenisowa Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, przy ul. Suchowolca 26.

Zapisy do nowego turnieju BLS trwają do środy, 26 września do godz. 15:00. Warunkiem zapisania drużyny jest wypełnienie kart zgłoszeniowych (do pobrania na stronie http://tenisstolowy.bls.bialystok.pl/index.php) i wpłacenie wpisowego w wysokości 300 zł na drużynę. Zebranie kapitanów w sprawach organizacyjnych odbędzie się w piątek, 28 września. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na niedzielę, 30 września. Zgłaszać się mogą także tenisiści niepełnoletni.

Wszystkich dodatkowych informacji udziela Marcin Klejno z klubu Dojlidy Białystok pod nr tel. 789 164 355 lub adresem [email protected]

Białostocka Liga Sportu to najbardziej rozwinięta amatorska liga w Polsce. BOSiR organizuje ją już od 10 lat. W tym roku w czterech dyscyplinach (piłce nożnej, koszykówce, siatkówce i tenisie stołowym) startuje łącznie ok. 2 tysiące sportowców-amatorów w wieku od 16 do 70 lat. W roku 2017 w rywalizacji brało udział ponad 100 drużyn!

(Źródło i foto: BOSiR/ oprac. Cezarion)


Za chwilę Białostocka Liga Sportu. Zgłoś swoją drużynę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl