15°C bezchmurnie

Za zwrócenie uwagi przechodnia wandal podpalił mu samochód

Wiadomości, zwrócenie uwagi przechodnia wandal podpalił samochód - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch podejrzewanych o podpalenie mercedesa na jednym z białostockich osiedli. Jak się okazało samochód ten należał do przechodnia, który chwilę wcześniej zwrócił mężczyznom uwagę z powodu ich zachowania. Młodszy z mężczyzn trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego starszy kolega do izby wytrzeźwień. 53-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w poniedziałek, 16 lipca, około godziny 21.00, otrzymał informację o podpaleniu samochodu na jednym z białostockich osiedli. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku.

Jak ustalili mundurowi, dwóch mężczyzn spożywało alkohol w zaparkowanym pojeździe. Zauważył to przechodzień, który zwrócić im uwagę. Poradził mężczyznom, aby w żadnym wypadku nie próbowali prowadzić samochodu po spożyciu alkoholu. Ta uwaga nie spodobała się zwłaszcza młodszemu z nich.

Znając przechodnia i wiedząc, jakie auto on posiada, postanowił się na nim zemścić. Kiedy mężczyzna oddalił się, 53-latek podpalił mu samochód, a następnie uciekł. W wyniku natychmiastowych i efektywnie podjętych działań policjanci szybko ustalili dane mężczyzn. Chwilę później już 53 oraz 61-latek byli w rękach policjantów.

Młodszy z mężczyzn trafił do policyjnego aresztu, natomiast jego starszy kolega do izby wytrzeźwień. 53-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)


Za zwrócenie uwagi przechodnia wandal podpalił mu samochód komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl