Styl życia, Żacy mają swoje święto - zdjęcie, fotografiaW najbliższą niedzielę przypada Międzynarodowy Dzień Studenta. Ekipa Stowarzyszenia Kreatywne Podlasie w związku z nadchodzącym uroczystościami przygotowała kilka wartych uwagi atrakcji.

Główne obchody akademickiego święta odbędą się już w niedzielę. O godzinie 11.00 w przejściu łączącym ulice Ogrodową i Warszawską rozpocznie się graffiti jam. Ogromna ściana w samym centrum Białegostoku zostanie ozdobiona grafikami naszych najlepszych street artowych writerów.

W tym roku organizatorzy postawili na sztukę wizualną. Z myślą o miłośnikach fotografii przygotowano konkurs „Akademicki Białystok” . Wszyscy zainteresowani mogą przesyłać swoje zdjęcia do piątku 15 listopada  na adres e-mail: [email protected] Autorzy trzech prac cieszących się największa popularnością zostaną nagrodzeni sprzętem sportowym oraz książkami.

- Międzynarodowy Dzień Studenta jest obchodzony na pamiątkę tragicznych wydarzeń, do których doszło w 1939 r. w okupowanej przez Niemców Czechosłowacji– mówi Piotr Jać, jeden z organizatorów przedsięwzięcia. - Dzisiaj jest okazją do integracji środowiska akademickiego, wspólnej rozmowy o prawach i obowiązkach ludzi nauki. Dla białostockich studentów to przede wszystkim okazja do spotkania się i porozmawiania na temat ich miejsca w mieście. Ponieważ 17 listopada przypada w niedzielę, zapraszamy do centrum Białegostoku, aby spotkać się poza murami uczelni.

Wszystkie informację odnośnie zbliżających się obchodów oraz regulamin konkursu fotograficznego są dostępne na portalu Facebook.

(Kaer)

Reklama

Żacy też mają swoje święto komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama