17°C bezchmurnie

Żak Ekspress zmienił przystanek w Białymstoku

Wiadomości, Ekspress zmienił przystanek Białymstoku - zdjęcie, fotografia

Ważną informację dla pasażerów w Białymstoku ma Żak Ekspress. Od poniedziałku (16 lipca) ich autobusy przestają jeździć z Dworca Biacomexu. Nowym miejscem, gdzie można wsiąść na pokład rejsowych busów Żaka jest dworzec autobusowy PKS. Wozy odjadą z peronu nr 5, stanowisko nr 10.

- Zmiany podyktowane są troską o Państwa bezpieczeństwo, komfort oraz ogólną poprawę warunków oczekiwania na połączenie. Dworce Autobusowe mają odpowiednią infrastrukturę, są zdecydowanie lepiej wyposażone niż zwykły przystanek lub dworzec, który nie ma poczekalni. Myślimy już o sezonie jesienno – zimowym i niewątpliwie przyjemniejszym jest oczekiwanie na autobus w ciepłej poczekalni, niż przy drodze na wietrze, deszczu czy śniegu.Ochrona dworca oraz jego oświetlenie podnosi znacząco poczucie bezpieczeństwa i umila czas oczekiwania. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo zadowoleni z tej zmiany i będzie Wam się po prostu lepiej podróżowało. - podaje komunikat przewoźnika. 

Żak Ekspres to jeden z ostatnich przewoźników autobusowych, który regularnie wozi pasażerów ze stolicy Podlasia do Warszawy. FlixBus - firma, która przejęła PolskiBus - nie uwzględniła w swoich planach Białegostoku. Żak miał niegdyś 9 par połączeń między Warszawą a Białymstokiem. Obecnie zostało ich 6. 

(PS/ Foto: BI-Foto)


Żak Ekspress zmienił przystanek w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl