11°C słabe opady deszczu

Zapraszamy do kina na Dzikie Róże. Mamy w prezencie bilety

Kiedy: 2018-04-12 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2

W najbliższy czwartek, 12 kwietnia, w kinie Helios Atrium Biała, zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Dzikie róże” w reżyserii Anny Jadowskiej. Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na ten seans.

Opis filmu

Przejmująca opowieść o kobiecie, Ewie, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Jej sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym.

Film zastanawia się nad rolą kobiety w społeczeństwie i rodzinie. Wywołuje smutek, ale daje też nadzieję. W głównej roli znana z ambitnego i niezależnego repertuaru kinowego Marta Nieradkiewicz („Kamper”, „Zjednoczone stany miłości”, „Płynące wieżowce”).

KONKURS

Aby wygrać pojedyncze zaproszenie do kina należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: W jakim polskim mieście nagrywano zdjęcia do filmu „Dzikie Róże”. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym profilu facebookowym. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje dwójkę zwycięzców, którzy otrzymają bilety do Kina Helios w galerii Atrium Biała.

(12 kwietnia, czwartek, Kino Helios, w galerii Atrium Biała. Przypominamy również, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o 18:00)

(BL)

Zapraszamy do kina na Dzikie Róże. Mamy w prezencie bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się