Artykuł sponsorowany, Zapraszamy przegląd interesujących nieruchomości podlaskiego - zdjęcie, fotografia

Tym razem prezentowane będą domy, które ze względu na swą atrakcyjność nie mogą zostać pominięte.

Dobrzyniewo Duże

Nowoczesny, komfortowy i energooszczędny dom usytuowany na dużej, ogrodzonej działce w odległości ok 10km od centrum miasta w Dobrzyniewie Dużym. Dobre połączenie z miastem również z wykorzystaniem komunikacji miejskiej, której przystanek znajduje się w bliskiej odległości od posesji. Dom zaprojektowany i wykończony pod nadzorem architekta materiałami najwyższej jakości.    

 

Dojlidy Górne

Domy w zabudowie bliźniaczej składające się z 4 -rech budynków mieszkalnych na os. Dojlidy Górne. Budynki o powierzchni 92 mkw składające się z salonu z aneksem kuchennym i 3 pokoi.        

   

Dom na Jaroszówce z dużym ogrodem

Miejsce idealne do odpoczynku. Wolnostojący dom z dużym przepiękny ogrodem odgrodzonym od sąsiedztwa krzewami i drzewami, z jednoczesną dużą przestrzenią zlokalizowany w Białymstoku na Jaroszówce.    

 

Fasty / Pogodna

Dom w zabudowie szeregowej niedaleko granic Białegostoku to miejsce, które sprzyja rekreacji i wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Perfekcyjnie rozplanowane pomieszczenia sprawią iż każdy znajdzie tam swój azyl, a bliska odległość do szkoły sprawia, że jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.    

 

Jurowce - dom z piękną działką

Atrakcyjny dom położony w miejscowości Jurowce graniczącej z Białymstokiem ze świetnym i szybkim dojazdem do centrum. Duża zagospodarowana działka, murowany wolnostojący garaż , plac zabaw, drewniany budynek gospodarczy.      

 

Kowalowce - Dom * Pensjonat dla koni * Siedlisko

 

Kudrycze - dom z budynkiem gospodarczym i dużą działką

Wygodny, przestrzenny dom jednorodzinny na dużej działce, z budynkiem gospodarczym. Malownicze położenie, w otoczeniu lasu i obszarów zielonych daje możliwość codziennego bliskiego obcowania z naturą i odpoczynku wśród przyrody. To wszystko, jak również nieliczne, przyjazne sąsiedztwo, stanowią gwarancję tego, że mieszka się tu przyjemnie i bezpiecznie.    

 

Solidny Dom parterowy w Niewodnicy Koryckiej

Solidny dom parterowy, w którym nie znajdziemy skosów oraz uciążliwych schodów. Do domu przynależy zadaszony taras wraz z murowanym kominkiem. Idealne miejsce na spędzanie czasu z rodziną. Bez problemu można go przystosować pod osobę poruszającą się na wózku. Dom położony w miejscowości Niewodnica Korycka, gm. Turośń Kościelna.    

 

Rybaki nad rzeką Narew

W otoczeniu lasów Puszczy Lackiej, w dorzeczu rzeki Narew, we wsi Rybaki znajduje się malowniczo położony dom wolnostojący. To idealne miejsce do osiedlenia się na stałe bądź też czasowo dla osób ceniących sobie piękno i majestat natury, ciszę i spokój. To miejsce niezwykle inspirujące i bogate kulturowo. Jednocześnie jest to miejsce, z którego z możliwa jest dobra komunikacja do Narwi, Hajnówki, Białegostoku.  

 

Skrybicze - Kameralne Osiedle Domów – Duże Działki

Kameralne osiedle niezależnych domów jednorodzinnych zapewni gwarancję przestrzeni i komfortu, a naturalne otoczenie i bliskość kompleksu leśnego ułatwi odpoczynek i pozwoli miło spędzić czas z rodziną.      

 

Energooszczędny dom w Niewodnicy Koryckiej

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem 2 – stanowiskowym o nowoczesnym i ponadczasowym wizerunku. Całość ogrodzona i zagospodarowana w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Graniczy z nią las i wyjątkowo przyjaźnie nastawieni sąsiedzi.    

 

Zaścianki - Dom na pięknie zagospodarowanej działce

Dom przestronny, zadbany z zagospodarowaną działką, front domu z wiatą na co najmniej 3 samochody, dodatkowo garaż wolnostojący z kanałem, dla lubiących pogrzebać się przy samochodzie. Za domem kawałek ogródka do wykorzystania na mini szklarnię lub sad owocowy ( rosną jabłonie, śliwki, czereśnie, orzechy włoskie) oraz kuchnia letnia z możliwością przerobienia na lokal mieszkalny    

 

Zaułek Podlaski, segment skrajny, do zamieszkania

Elegancki dom w zabudowie szeregowej, segmant skrajny położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, w niedalekiej odległości do centrum miasta, w pobliżu tereny spacerowe z pełną infrastrukturą osiedla. Teren osiedla zamknięty, monitorowany.    

   (Artykuł partnerski)

Zapraszamy na przegląd interesujących nieruchomości z woj. podlaskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama