Zapraszamy po bilety na Zimną Wojnę do Kina Helios. Są do wygrania w konkursie

Kultura, Zapraszamy bilety Zimną Wojnę Helios wygrania konkursie - zdjęcie, fotografia
STY 24
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 24 stycznia, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Zimna Wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Jak co tydzień przygotowaliśmy wspólnie z Kinem Helios podwójne zaproszenie do wygrania w konkursie.

Opis filmu

Twórcy nagrodzonej Oscarem „Idy” przeniosą nas tym razem do lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Konkretnie przeniosą nas do stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć.

Jednym z głównym bohaterów filmu „Zimna wojna” będzie… muzyka, będąca równocześnie połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

KONKURS

Jak co tydzień wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na czwartkowy seans „Kultury Dostępnej”. Aby je otrzymać należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Pomiędzy jakimi dwoma mocarstwami światowymi toczyła się zimna wojna w ubiegłym stuleciu. Należy wymienić nazwy tych państw.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na film „Zimna Wojna” w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

Przypominamy jeszcze w tym miejscu, że w 2019 roku, podobnie jak było to wcześniej, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Zapraszamy po bilety na Zimną Wojnę do Kina Helios. Są do wygrania w konkursie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama