Zaproszenie do udziału w projekcie „Ja w Internecie – bezpłatnych szkoleń z umiejętności cyfrowych”

Wiadomości, Zaproszenie udziału projekcie „Ja Internecie bezpłatnych szkoleń umiejętności cyfrowych” - zdjęcie, fotografia

Gmina Dobrzyniewo Duże pragnie zaprosić wszystkich chętnych w wieku 25+ do udziału w projekcie Polska Cyfrowa, wzmacniający cyfrowe fundamenty społeczno-gospodarczego rozwoju kraju (szeroki dostęp do szybkiego internetu, efektywne i przyjazne użytkownikom e-usługi publiczne oraz rosnący poziom kompetencji cyfrowych społeczeństwa).

Dzięki udziałowi w projekcie „Ja w internecie” pomoże Państwu w podnoszeniu kwalifikacji, zwiększaniu umiejętności poruszania się w sieci i bezpieczeństwa korzystania z internetu. W ramach projektu zapraszamy Państwa do udziału w cyklicznych zajęciach z kompetencji cyfrowych, które odbywać się będą na terenie gminy Dobrzyniewo w  Zajęcia odbywać się będą we wtorki od lutego do maja w 2 grupach – 10.00 – 14.00 (Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie) i 16.30 – 20.30 (Zespół Szkół w Nowym Aleksandrowie). Tematy zajęć to:

1. Podstawy pracy na komputerze,,

2. Moje finanse w sieci,

3. Wykorzystanie legalnej kultury w internecie,

4 Wykorzystanie sieci społecznościowych (np. facebook, twitter, skype)

5. Rodzic w sieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny – organizatorzy zapewniają zaplecze sprzętowe. Zapisy i wszelkie informacje udziałem będą telefonicznie 517 448 756, mail: [email protected]. Jak również na profilu Facebookowym: https://www.facebook.com/pg/JawInternecieDobrzyniewo/

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu Państwa.

(BL/ Foto: sxc.hu))

Reklama

Zaproszenie do udziału w projekcie „Ja w Internecie – bezpłatnych szkoleń z umiejętności cyfrowych” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama