Zdrowa przekąska także dla sportowców

Styl życia, Zdrowa przekąska także sportowców - zdjęcie, fotografia

Pure Life, podlaska firma produkująca naturalne przekąski „Porcja Dobra” będzie promować ideę zdrowego odżywania wśród młodych piłkarzy i kibiców Jagiellonii. Juniorzy doładują nimi energię podczas treningów. A w miniony piątek, 13 września, mogli spróbować ich także wszyscy, którzy przyszli na Piknik Rodzinny przed meczem Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.

„Porcja Dobra” to słodkie, ale zdrowe przekąski, produkowane z suszonych owoców i orzechów. Bez konserwantów, polepszaczy smaku i sztucznych barwników. Na dodatek to nasza rodzima, podlaska produkcja - firma mieści się w podbiałostockiej Choroszczy. I ma już coraz więcej fanów - i na fb, i w realu.

- Od początku promujemy aktywny tryb, życia, sportowców, tancerzy, podróżników. To zgodne z naszą prozdrowotną filozofią. Teraz postanowiliśmy wesprzeć także zawodników Jagiellonii - powiedziała Anna Ananczikowa, współwłaścicielka Pure Life. - Nasze owocowo-orzechowe przekąski pomogą im odzyskać energię po wyczerpujących treningach i meczach.

- To wspaniała alternatywa dla pełnych cukru lub syropu glukozowo-fruktozowego niezdrowych słodyczy - przyznaje Marcin Dzierżko, trener młodzików Jagiellonii z rocznika 2011. - Przekąski na pewno sprawdzą się podczas naszych wjazdów na mecze, w podróży, zamiast niezdrowych batoników i chipsów, a także jako uzupełnienie węglowodanów i minerałów po ciężkim wysiłku na treningu.

Dodał, że w dzisiejszych czasach, kiedy dzieci i młodzież więcej czasu spędzają przed komputerem, niż na podwórku czy sali gimnastycznej, bardzo ważne jest to co jedzą.

- Na pewno nie da się w ogóle zrezygnować ze słodyczy, ale warto dbać, aby były to dobre jakościowo i zdrowe produkty - zaapelował Marcin Dzierżko, trener Jagiellonii z rocznika 2011.

Inni białostoczanie mogli poznać smak „Porcji Dobra” już 13 września, w piątek, podczas Pikniku Rodzinnego na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej w Białymstoku.

Pure Life jest sponsorem wielu wydarzeń sportowych, głównie amatorskich, np.: konkursów tańca, zawodów wspinaczkowych, imprez biegowych. Wkrótce wpierać będzie także tenisistów. Angażuje się też w promocję sportu wśród osób chorych. W czerwcu wsparła swoimi produktami Onkomarsz, zorganizowany przez Fundację „OnkoRejs – Wybieram życie” wzdłuż granic Polski. Wzięło udział około 200 osób dotkniętych nowotworem. We wrześniu przekąski rozdawane będą także wśród uczestników międzynarodowego biegu Race for the Cure, który jest symbolem walki z rakiem piersi na całym świecie.  W Polsce odbędzie się on w Gdańsku.

(UD)

Zdrowa przekąska także dla sportowców komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama