Zgłoszenia do festiwalu Łucji Prus tylko do środy

Kultura, Zgłoszenia festiwalu Łucji tylko środy - zdjęcie, fotografia
LIP 10
WOAK godz: 00:00

Jeszcze tylko do środy, 10 lipca 2019 r., Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury czeka na zgłoszenia do udziału w XI Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści”, w którym mogą wziąć udział soliści i duety wokalne. Festiwal jest adresowany do uczniów i studentów szkół artystycznych (teatralnych, muzycznych, estradowych), ale także do osób dotychczas niezwiązanych zawodowo z estradą.

Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W Żółtych Płomieniach Liści...” jest okazją do promocji młodych talentów i nowych piosenek z dobrą muzyką i dobrym tekstem. Podczas trzech dni Festiwalu zakwalifikowani uczestnicy – studenci i absolwenci szkół teatralnych, muzycznych i wokalnych – prezentują piosenki z repertuaru Łucji Prus (piosenkarki pochodzącej z Białegostoku) oraz utwory znanych i debiutujących autorów piosenki literackiej.

Poprzez spotkanie młodych wykonawców z publicznością, która ceni i lubi dobrą muzykę, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury chce przypomnieć i od nowa walczyć o wysoką jakość polskiej piosenki oraz przywrócić potrzebę śpiewania o rzeczach ważnych i nieprzemijających.

XI edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 4-6 października 2019 r. w Spodkach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury i Białostockim Ośrodku Kultury.

Szczegóły i dokumenty do pobrania znajdują się na tej stronie internetowej

(Źródło i foto: WOAK/ oprac. Kalina)

Zgłoszenia do festiwalu Łucji Prus tylko do środy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama