Wiadomości, skończyła Szelment przygotował ciepłe - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Park linowy, mini golf czy jeden z najdłuższych w Polsce wyciągów nart wodnych - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szelmencie.

Podniebne akrobacje w parku linowym

Pierwsze letnie atrakcje w Szelmencie już otwarte. Jedną z nich jest park linowy usytuowany na 47 podporach bezpośrednio przy Jesionowej Górze. Jest to doskonała forma na aktywne spędzenie czasu dla całej rodziny. Trudność poszczególnych tras jest zróżnicowana, także każdy znajdzie coś na miarę swoich sił i możliwości. W skład parku wchodzą trzy trasy:

- dziecięca – trasa bardzo łatwa;

- niebieska – trasa łatwa (złożona z 17 atrakcji);

- czerwona – trasa trudna (złożona z 20 atrakcji).

Niepotrzebne jest żadne doświadczenie i obycie ze sprzętem, aby skorzystać z podniebnych akrobacji. Przeszkoleni instruktorzy zadbają, aby zabawa była niezapomniana a wrażenia, adrenalina i aktywny wysiłek na świeżym powietrzu pozostał jak najdłużej.

Golf, narty wodne i przepyszne jadło

Do dyspozycji gości jest również mini golf, który rozciąga się na powierzchni 3000 m2 i usytuowany jest bezpośrednio u podnóża Góry Jesionowej. Na majówkę planowane jest otwarcie 1000-metrowego wyciągu nart wodnych, a w niedalekiej przyszłości powinien pojawić się „Water Tubing”, czyli specjalne pontony wodne. Na gości Ośrodka czekają również noclegi w pokojach hotelowych i restauracja, serwująca przepyszne regionalne potrawy.

Więcej informacji na stronie WOSiR – link do strony.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ oprac. Cezarion)

Zima się skończyła i Szelment przygotował się na ciepłe dni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama