14°C bezchmurnie

Złapany nastolatek na kradzieży trafił do Policyjnej Izby Dziecka

Wiadomości, Złapany nastolatek kradzieży trafił Policyjnej Dziecka - zdjęcie, fotografia

Łomżyńscy policjanci interweniowali wczoraj, późnym popołudniem, w związku z ujęciem nieletniego przez pracowników ochrony jednego z centrów handlowych. 14-latek usiłował dokonać kradzieży artykułów chemicznych. Okazało się, że nieletni, kilka dni wcześniej, uciekł również z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Łomżyńscy policjanci interweniowali wczoraj, późnym popołudniem, w związku z ujęciem nieletniego przez pracowników ochrony jednego z centrów handlowych. 14-latek usiłował dokonać kradzieży artykułów chemicznych.

Jak ustalili mundurowi, chłopak po wejściu do sklepu wziął z półki krem do stylizacji włosów i zaczął pośpiesznie wychodzić nie płacąc za towar. Został on ujęty przez pracowników ochrony, którzy zawiadomili o całym zdarzeniu łomżyńską Policję. Sprawcą usiłowania kradzieży okazał się 14–letni mieszkaniec Łomży, który kilka dni wcześniej uciekł z jednego z młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

Nieletni, minioną noc spędził w Policyjnej Izbie Dziecka w Białymstoku, skąd zostanie przewieziony do danego ośrodka wychowawczego.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Złapany nastolatek na kradzieży trafił do Policyjnej Izby Dziecka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl