14°C bezchmurnie

Zmiana Klimatu w Białostockich Czwartkach Social Media

Kiedy: 2017-12-07 , godzina: 19:00

Wiadomości, Zmiana Klimatu Białostockich Czwartkach Social Media - zdjęcie, fotografia

Już 7 grudnia czeka nas kolejny Białostocki Czwartek Social Media. Regularne spotkania poświęcone mediom społecznościowym to dobra okazja, aby za darmo i w miłym towarzystwie dowiedzieć się o bieżących trendach w marketingu. Tym razem miejscem wydarzenia będzie Zmiana Klimatu. DDB jest patronatem medialnym #BCSM. Sprawdźcie , kto tym razem został zaproszony do Białegostoku przez organizatorów „Czwartków”.

43. już spotkanie w ramach Białostockich Czwartków Social Media rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 19.00. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Zmianie Klimatu przy ul. Warszawskiej. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny. W gronie prelegentów, którzy przyjadą do Białegostoku, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem tradycyjnie nie zabraknie znanych w branży nazwisk.

W czwartkowy wieczór jako pierwsi swoją prelekcję (a właściwie show) przedstawią panowie z duetu „Na Pełnej”, czyli Adam Strycharczuk i Jan Frączek. Ten duet komediowy nierozstający się ze sobą od grudnia 2013 roku. Wtedy to wystartował ich kanał na YouTube, który ewoluował przez lata od krótkich gagów, przez talk-show do profesjonalnie zrealizowanych teledysków-parodii muzycznych i utworów autorskich. W rzeczywistości, różnorodność oraz pomysłowość chłopaków nie zna limitów, co ujawniają w swoich produkcjach, jak i na koncertach przed publiką. Temat ich prelekcji brzmi: „Parodia dziś, czyli jak się wygłupiać na poważnie”.

Jako kolejni zaprezentuje się nasz serdeczny przyjaciel – Krzysztof Szubzda. Krzysiek to człowiek orkiestra; konferansjer, satyryk, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Niegdyś w kabarecie Widelec i Hrabi, dziś do usłyszenia w radiowej Trójce, do zobaczenia w TVP Białystok lub na galach, eventach, imprezach. Już niebawem jako prowadzący Sylwestra Miejskiego. Znany jest też z lekkiego pióra. Jego wystąpienie na pewno nie będzie nudne. Zdradza to sam temat prelekcji:„Miedzy Facebookiem a face palmem, czyli o moim odkrywaniu innej twarzy fejsa z punktu widzenia cyber uchodźcy”.

No i czas na wisienkę #BCSM. Jako ostatni na scenie pojawi się Artur Roguski. Obecnie product manager w serwisie FAKT24.PL należącym do Grupy Onet-RAS. Wcześniej pracował w magazynie branżowym Brief.pl oraz Ogilvy Interactive. Autor serwisu Why so social (whysosocial.pl) poświęconego mediom społecznościowym oraz marketingowi. Wykładowca na kierunku Marketing Internetowy Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB. Temat jego wystąpienia brzmi: ''Emocje są jak tłuszcz, czyli jak tworzyć angażujące treści w Social Media''.

Po prelekcjach przyjdzie czas na ulubioną część spotkania – networking i dyskusje przy kawie i herbacie. Ewentualnie czymś mocniejszym.

Czwartkowe Spotkania Social Media są ogólnopolską inicjatywą zrzeszającą ludzi zainteresowanych mediami społecznościowymi, marketingiem oraz nowymi technologiami.

#CSSM odbywają się w 16 miastach Polski. W Białymstoku Czwartkowe Spotkania Social Media odbywają się od maja 2012. Organizatorzy zawsze zapraszają ciekawych ludzi z bogatym doświadczeniem w branży, znanych specjalistów, praktyków w dziedzinie social media, marketingu, blogosfery i dziedzin pokrewnych. Stawiają także na rynek lokalny, zapraszając osoby zajmujące się PR i Social Media w białostockich firmach.

Białostockie wydanie tego ogólnopolskiego projektu cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym regionie. „Czwartki” zyskały również solidnych partnerów. Pośród nich znalazł się producent zamienników tuszów i tonerów do drukarek – DrTusz, święcąca kolejne triumfy agencja SEO/SEM – Sempai, a także księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl.

Lubimy wspierać takie pożyteczne inicjatywy. Jako patron wydarzenia zapraszamy do udziału w czwartkowym spotkaniu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1970654793185790/

(K.)


Zmiana Klimatu w Białostockich Czwartkach Social Media komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl