Polityka, Znane pełne listy kandydatów zaczyna więc kampanię wyborczą - zdjęcie, fotografia

Poniedziałek, 19 sierpnia, był tym dniem, w którym w całym kraju Prawo i Sprawiedliwość prezentowało wszystkich kandydatów ubiegających się o mandaty do polskiego Parlamentu z podziałem na poszczególne okręgi wyborcze. Tym samym ruszyła kampania wyborcza, którą PiS zamierza oprzeć na tym co już zrobił oraz tym, czego Polacy mają się jeszcze spodziewać.

Przede wszystkim swoją kampanię wyborczą lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości zamierzają oprzeć na spotkaniach z mieszkańcami województwa podlaskiego. W ich trakcie mają przypominać o tym, co udało się zrobić w ciągu ostatnich czterech lat – z podkreśleniem, że były to zrealizowane obietnice. To wstęp do kolejnych działań, które mają uwiarygodnić kandydatów do Sejmu i Senatu w oczach wyborców. Bo skoro poprzednie obietnice zostały zrealizowane, to wyborcy mają mieć pewność, że kolejne także nie będą słowami rzucanymi na wiatr.

- To dobry czas dla Polski, to czas, w którym Polacy uczestniczą w podziale pieniędzy, jakie są w budżecie państwa, to wielomiliardowe programy społeczne, to rozwój gospodarczy, to uczciwe państwo, które doprowadza do tego, że mamy zdecydowanie wyższe wpływy do budżetu państwa, a więc mamy większe środki, które mogą być podzielone pomiędzy Polaków – wyliczał Dariusz Piontkowski, lider listy PiS do Sejmu.

Podkreślał również, że w tegorocznych wyborach startuje drużyna, choć z różnych okręgów wyborczych. Ale wszyscy mają współpracować dla dobra wyborców. Podlaska drużyna składa się – jak mówił Dariusz Piontkowski – z doświadczonych parlamentarzystów, w tym z trzech obecnych członków rządu, ale także działaczy samorządowych, radnych, przedsiębiorców, czy przedstawicieli świata nauki lub rolników. Generalnie, drużynę PiS stanowią ludzie aktywni publicznie.

- To ludzie, którzy reprezentują różne fragmenty naszego województwa i będą zabiegali o interesy naszego województwa, jak i dbali o to, aby Polska się rozwijała. To drużyna, która będzie chciała służyć Polakom, służyć Podlasianom, to drużyna, która potrafi zawalczyć o jak najlepsze rozwiązania dla Polski – zachwalał kandydatów PiS szefujący obecnie strukturom tej partii Dariusz Piontkowski.

Pełna lista Prawa i Sprawiedliwości to 28 kandydatów do Sejmu oraz 3 kandydatów do Senatu. Wśród nich znaleźli się nie tylko członkowie PiS, ale także Porozumienia, Wolnych i Solidarnych czy Solidarnej Polski, które to ugrupowania są w koalicji z PiS w ramach Zjednoczonej Prawicy. Ci kandydaci mają być obecni w różnych miastach i miasteczkach województwa podlaskiego i prezentować program, który wkrótce szczegółowo zostanie mieszkańcom przedstawiony.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: DDB)

Znane są pełne listy kandydatów. PiS zaczyna więc kampanię wyborczą komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama