-4°C bezchmurnie

Żona czy mąż w Walentynki

Kiedy: 2018-02-14 , godzina: 18:15 | Gdzie: Kino Forum, ul. Legionowa 5

Kultura, Żona mąż Walentynki - zdjęcie, fotografia

W imieniu Białostockiego Ośrodka Kultury zapraszamy na Filmowe Walentynki do kina Forum. Podczas takiej filmowej randki zaprezentowana będzie przedpremierowo niebanalna komedia romantyczną z Kasią Smutniak w roli głównej!

W wyniku niewiarygodnego eksperymentu Andrea, utalentowany neurochirurg, i jego żona Sofia, ambitna prezenterka telewizyjna, zamieniają się… ciałami. Od teraz muszą prowadzić życie swojej drugiej połówki. Nowa sytuacja sprawi, że nie tylko lepiej poznają szczegóły codziennej egzystencji małżonka, ale będą mogli również inaczej spojrzeć na swój związek. Czy niespodziewana zamiana ról uratuje ich związek? A może zakochają się w sobie na nowo?

Reżyser Simone Godano o filmie: „Psychologowie czasami proszą pacjentów, żeby opowiedzieli o jakimś epizodzie ze swojego życia z perspektywy innej osoby, tak, jakby mówili o kimś obcym. Dzięki temu można dostrzec coś, czego się wcześniej nie widziało. Pacjenci nagle zaczynają rozumieć, dlaczego ktoś ich opuścił, że nie ma w nich empatii albo że okazują partnerom obojętność. W moim filmie bohaterowie są na miejscu drugiej osoby nie przez godzinną sesję, ale przez znacznie dłuższy czas.”

(14 lutego 2018 r., środa, godz. 18.15, Kino Forum, ul. Legionowa 5. Walentynkowy bilet dla 2 osób: 20 zł + słodki upominek – do kupienia tylko w kasie kina. Walentynkowy pojedynczy bilet: 14 zł + słodki upominek – w kasie kina + online: www.bilety.bok.bialystok.pl)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Żona czy mąż w Walentynki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl