Zostały ostatnie wolne miejsca na spotkanie mówców i liderów

Wiadomości, Zostały ostatnie wolne miejsca spotkanie mówców liderów - zdjęcie, fotografia
PAŹ 24
T. LEADER, ul. Sienkiewicza 112 w Białymstoku godz: 18:00

Można jeszcze dołączyć do otwartego spotkania klubu T. LEADER, ponieważ zostały ostatnie wolne miejsca. Jest to klub, w którym zainteresowani nauczą się być mówcami i liderami. Umiejętność taka pozwala na lepsze poruszanie się w świecie biznesu, polityki, aktywności społecznej i w wielu innych dziedzinach życia społecznego.

Działający w Białymstoku klub T. LEADER ma przede wszystkim wspierać zrzeszone w nim osoby, aby stawały się kompetentnymi mówcami i kompetentnymi liderami. W obecnych czasach jest to umiejętność bardzo przydatna, ponieważ pozwala lepiej poruszać się w świecie, w którym już zwyczajnie trzeba umieć rywalizować i konkurować. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin życia, a nie tylko pracy w korporacjach, których akurat w Białymstoku za wiele nie ma. Dobry lider i mówca sprawdzi się lepiej choćby na rozmowie kwalifikacyjnej, ma więcej odwagi w działalności biznesowej, czy w końcu też i działalności społecznej.

- Tych kompetencji nabieramy poprzez ścieżki edukacyjne, czyli bogate treści merytoryczne oraz praktykę, której jest bardzo dużo na każdym z naszych spotkań. I ta praktyka odbywa się w zakresie indywidualnej ścieżki każdego z naszych członków z udziałem grupy. Właśnie na zasadzie współpracy na każdym z naszych spotkań, pomiędzy członkami naszego klubu – mówi Katarzyna Kołosowska, prezes i założyciel klubu T. LEADER w Białymstoku.

Do tego klubu można dołączyć, a przynajmniej sprawdzić czy tego rodzaju spotkania mogą się przydać. Już w czwartek, 24 października, o godz. 18.00 w siedzibie, przy ul. Sienkiewicza 112 w Białymstoku, odbędzie się otwarte spotkanie, na które będzie można przyjść osobiście i zapoznać się z działaniem klubu T. LEADER w Białymstoku. Wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować się poprzez portal evenea. Na chwilę obecną zarejestrowało się powyżej 90 osób, ale miejsc jest tylko 130, więc osoby zainteresowane powinny jak najszybciej zarejestrować się do uczestnictwa.

Jak wyjaśniała Katarzyna Kołosowska, klub T. LEADER, jest przede wszystkim dla osób ambitnych i odpowiedzialnych. Mogą one profesjonalnie przygotować się do objęcia stanowisk kierowniczych, do zarządzania zespołem oraz nabyć innych, cennych umiejętności niezbędnych do funkcji przywódczej lub kierowniczej, w której wymagane jest sprawne zarządzanie lub koordynowanie pracy zespołu.

- Spotkania robocze, one były już wcześniej przeprowadzane. Już mamy pulę osób, które są naszymi członkami, ale jesteśmy otwarci również na kolejne osoby, które miałyby ochotę w ten sposób się edukować. Kolejne spotkania będą już spotkaniami cyklicznymi, co tydzień – wyjaśniła Katarzyna Kołosowska.

Więcej na temat działalności i członków klubu T. LEADER w Białymstoku znajdziecie na facebookowej stronie: https://www.facebook.com/pg/Toastmasters-Leader-711112952623047/about/?ref=page_internal. Natomiast link do rejestracji na wydarzenie w dniu 24 października to: https://evenea.pl/event/7777-7/?source=directory&fbclid=IwAR0oTUODUZ53E-wbxuoD87APm-ZH-lxtyvtP3pNJLFLtCuRpb2BqdxS2ieU.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: DDB)

Zostały ostatnie wolne miejsca na spotkanie mówców i liderów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama