2°C bezchmurnie

Skup złomu, załadunek i odbiór - kontenery- Białystok i okolice woj. Podlaskie (wygasło)

cena: 900 PLN (do negocjacji)

UNIWERSTAL – Kompleksowa firma działająca w branży surowców wtórnych. Zajmujemy się przerobem, odzyskiem i recyklingiem złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych. Posiadamy nowoczesną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie dziennie demontujemy do kilkudziesięciu aut. Polecamy swoje usługi w zakresie cięcia, załadunku i wywozu złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych. Działamy w obrębie Białegostoku w woj. Podlaskim. Podstawiamy kontenery na złom. Odbieramy złom poprodukcyjny z większych przedsiębiorstw na terenie Podlasia.

Usługi jakie świadczymy to między innymi:

SKUP ZŁOMU STALOWEGO i ŻELIWA HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni odbiorca. Świadczymy możliwość załadunku i cięcia na miejscu u klienta.
SKUP MASZYN ROLNICZYCH I PRZEMYSŁOWYCH – Kupujemy wszystkie maszyny rolnicze i przemysłowe, na złom i do ponownego użytku. Kupujemy wózki widłowe, koparki, ładowarki, kombajny, maszyny ciężkie i lekkie, linie przemysłowe i transportowe.
SKUP ZŁOMU METALI KOLOROWYCH - Aluminium - puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp.
SKUP AKUMULATORÓW, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KATALIZATORÓW, KABLI W OPRAWACH
SPRZEDAŻ ZŁOMU UŻYTKOWEGO - kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych….
SPRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)
TANIE AUTA BIAŁYSTOK SKUP/SPRZEDAŻ - Dobre, tanie i niezawodne auta.
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – AUTOSZROT BIAŁYSTOK - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-27 21:26:28