4°C bezchmurnie

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH / BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO (wygasło)


RYCAR, ul. Gen. F. Kleeberga 10, tel. 85 662 94 34, kom. 730 749 400, [email protected]

W ramach naszej firmy, aby sprostać rosnącym zapotrzebowaniom kierowców i świadczyć kompleksowe usługi, uruchomiliśmy dział napraw karoserii samochodowych zarządzany przez Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

W naszej blacharnio-lakierni bazujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, wielu latach doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadrze. Dzięki temu dokonujemy kompleksowych napraw praktycznie wszystkich nadwozi.

W naszym Centrum naprawiamy i odbudowujemy auta po wypadkach, poważnych kolizjach, ale również niewielkich stłuczkach parkingowych. Przywracamy także do stanu świetności karoserie, które z upływem lat zostały zaatakowane przez korozję.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód. Przez całą dobę, również w święta, oferujemy usługę pomocy Assistance, dostępną pod numerem telefonu: 730 031 003. W przypadku kolizji pomoc świadczona jest na terenie całego kraju, a odholowanie pojazdu do naszego Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych - bezpłatne. Do każdej naprawy, w razie potrzeby, zapewniamy auto zastępcze odpowiedniej klasy.

Proponujemy dwie opcje likwidacji szkód: gotówkową - czyli płatności za naprawę we własnym zakresie - lub bezgotówkową. W tym drugim, wygodniejszym wariancie, to my zajmuje się kontaktem z ubezpieczycielem i bezpośrednio rozliczamy się za wykonane prace i udzielone usługi. Dzięki temu kierowca unika "przepychanek" z firmą ubezpieczeniową, nie martwi się o wysokość odszkodowania, załatwianie formalności, przeciągające się procedury, a w przypadku szkody całkowitej unika nerwów związanych z czasem oczekiwania na wpłynięcie pieniędzy na konto. Przez cały ten okres można bowiem korzystać z naszych nowych samochodów zastępczych.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-09-30 04:13:13